Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigiknél miért nem...

Elektromos cigiknél miért nem érdemes porton keresztül tölteni?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam hogy az ecigiknek ki kell szedni az akksiját és akksitöltőn kell tölteni, mert ha kábelről töltöm a modban akkor az tönkreteszi az akksikat és a mod áramköreit (amit furcsa mód már tapasztaltak is mert amíg így töltöttem kapott párszor zárlatot a modom). Mi ennek az oka? Miért nem mindegy hogyan kapja az akksi az áramot? Elméletileg mindkétbesetben szabályozva van az áram feszültsége, és egyik eszköz sem tudja “túltölteni” az akkukat. Ha úgy nézzük, a telefon akksija is úgy töltődik mint az ec akksi a modban kábelre dugva.
aug. 29. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként általában 18650-es akksikról van szó ha az számít valamit
aug. 29. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan olyan kis töltő áramkör van a modokban mint egy 18650-es külön töltőben.

Régen és most is azon keresztül töltöttem, köszöni szépen nincsen baja.

aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 47. ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is így töltöm mind a három cigim, egyikkel se volt sose baj.
aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!