Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baja az Iqos Iluma...

Mi lehet a baja az Iqos Iluma készülékemnek? Remélem nem ment tönkre!

Figyelt kérdés
5 hónapja van meg és nagyon imádom. De pár napja azt csinálja, hogy bekapcsolom, és nem marad meg a fehér hanem villog össze vissza és alig jön belőle a gőz. Tölteni feltölt normálisan. De néha lehet szívni normálisan kb. 3 szívás erejéig. De közbe se áll meg a fehér ahogy kéne hanem villog össze vissza. Remélem nem kell cseréltetni.

aug. 8. 06:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy kaptam, nem én vettem. De újonnan vették nem használtan.
aug. 8. 06:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiókomban tároltam mindig, száraz helyen. Sose ejtettem le. Vigyázok rá. Nem viszem el sehová, itthon használom.
aug. 8. 06:41
 3/5 A kérdező kommentje:
utána néztem azt irja ez akkor van ha tul forró vagy hideg a terea töltet de ez mitől tul forro vagy hideg? Mit csináljak? Sos
aug. 8. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj rendes cigit....az nem villog.meggyújtod és szívod.nincs vele gond.
aug. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Regisztráltad a készülékedet? Ha igen és megnézted a videót (ezt asszem utólag is lehet), akkor 1 év garancia van rá, amit bármire be lehet váltani. Én pl. véletlen beledobtam egy pohár borba, el is mondtam és az ügyfélszolgálat simán cserélte.
aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!