Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, ha elektromos...

Mit csináljak, ha elektromos cigivel a nem dohányzó a büdös dohányosok közé akar küldeni szünetben?

Figyelt kérdés
Már több éve nem szívtam rendes cigit, akkor is csak mentolosat. Áttértem az iqosra, amit már csak otthon szívok. Azzal beültem megfulladni a sima cigisek közé, de az elektromossal nem vagyok hajlandó. Rosszul vagyok a füsttől. Ezt senki nem érti meg. A hajam, a ruhám is ocsmány szagú lesz. Enyémnek meg semmi szaga nincs. Szünetet ülve szeretném eltölteni, de ha esik az eső vagy hűvösebb idő van, nem tudok a padra ülni, ilyenkor kinlódok.
júl. 19. 18:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Érdekes, az elektromos miatt nincs köhögés, fuldoklás, semmi és büdös se lesz semmim..
júl. 19. 22:56
 22/29 A kérdező kommentje:
Te meg valószínűleg eszed a mocskot..
júl. 19. 22:56
 23/29 A kérdező kommentje:
Miert nem lehet felfogni és megérteni, hogy az elf bár és hasonló miatt nem akarom a ruhámat füstszagúnak érezni és a hajamat ? Meg egyáltalán a tűzzel gyújtött foszforos kátrányos szagát nem lehet elviselni, mert nem olyan, mint ezek, hogy pillanatok alatt elillan. .
júl. 19. 23:17
 24/29 anonim ***** válasza:

"ha valaki szereti a tojásrántottát, de a főtt tojás szagát nem bírja, akkor miért üljön be főtt tojás evők közé"

Mert mondjuk csak egy étkező van? És emiatt inkább egy nem étkezőnek kialakított helyen eszel? Nem lehet, hogy valakit zavarni fog, hogy eszel, illetve megszeged a szabályokat? És még nem is beszélve arról, hogy lehet valaki nem szereti a tojásrántottádnak a szagát, ellenben minden nem étkezőre rákényszerítenéd...


"de a sima cigiseknek lett kialakítva"

Nem, nincs ilyen, hogy sima cigisek hely, csak cigisek hely van. Az elektromos cigaretta is dohánytermék.


"Van itt a hozzászólók között, aki nem a nagy nem dohányos táborba tartozik?"

Mit értesz ezalatt, hogy dohányos? Mármint a sima és az elektromos dohányosokat azonos csoportba teszed?


Hogyha ezek a szabályok, akkor azokat be kell tartani. Ezekhez kell alkalmazkodni.

júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem a szagával van baja , azt nem érzi. Eleve hogy száll a gőz és hogy a közelében.
júl. 20. 06:33
 26/29 anonim ***** válasza:

Haverom 12 éve szívta azt a glicerines szart, amikor is kiütött a gebasz, a tüdeje túlzott nyákot termel, emiatt fullad a nap 24 órájában, a bőre meg rákvörös fél éve, és a dokik egyhangúan azt mondják, hogy az ecigije a ludas.


Azt felejtitek el, hogy az e cigi nem nem okoz semmi rosszat, hanem olyan kevés ideje van forgalomban, hogy a hosszútávú hatások mêg csak most kezdenek kiderülni….


Eleinte a sima cigit is még ajánlották is az orvosok nyák oldásra… mikor még a hosszútávú következményeket nem ismerték.

Szóval ha akármilyen mérget akarsz szívni, azt a dohányzásra kijelölt helyen teheted, ennyi… nem tudom mit nem lehet ezen érteni.

júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én nem az a fajta, amiket ti felsoroltok..
júl. 20. 09:18
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt akarod, hogy a szürcsögésedet hallgassák?
júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan.
aug. 5. 13:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!