Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, ha elektromos...

Mit csináljak, ha elektromos cigivel a nem dohányzó a büdös dohányosok közé akar küldeni szünetben?

Figyelt kérdés
Már több éve nem szívtam rendes cigit, akkor is csak mentolosat. Áttértem az iqosra, amit már csak otthon szívok. Azzal beültem megfulladni a sima cigisek közé, de az elektromossal nem vagyok hajlandó. Rosszul vagyok a füsttől. Ezt senki nem érti meg. A hajam, a ruhám is ocsmány szagú lesz. Enyémnek meg semmi szaga nincs. Szünetet ülve szeretném eltölteni, de ha esik az eső vagy hűvösebb idő van, nem tudok a padra ülni, ilyenkor kinlódok.
júl. 19. 18:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal egy összecsukható kisszéket, és ülj ki aszabadba.


Érdekes lenne vizsgálni, hogyan befojásolja az elektromos cigi a kognitív készségeket...

júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szabadban vagyunk , de a sima cigiseknek lett kialakítva egy buszmegálló szerű hely, ahová le tudnak ülni. De ott állandóan megáll a füst és sokszor tele van. Már maga a hamutál büdös, ha ember már nincs ott. Oda nem akarok beülni, pedig van 2 az ilyenből.
júl. 19. 20:48
 13/29 A kérdező kommentje:
A széken gondolkodom, van kemping székem. Eső esetén tető alá kellene ülni, az a lényeg. Ma itt esett például. Utolsó szünetben fogtam egy műanyag zacskót és úgy ültem le a földre.
júl. 19. 20:50
 14/29 A kérdező kommentje:
A kényeskedő nem dohányzó meg nyílt helyen van ehhez képest és nem is közvetlenül mellette ülök..
júl. 19. 20:54
 15/29 anonim ***** válasza:
Én most fogytam 3 kg-t, még nem voltam túlsúlyos, de elindult a súlyom felfelé és zavart. Még további 3 kg a cél, mozogni nem szeretek, csak gyalogolni, meg is van a 10ezer lépés naponta, plusz heti 1x 2x tornászom, ablak-diétát folytatok. De: nem ítélek el senkit, mert nem tudom, milyen élethelyzetben van. Jobban zavar, ha valaki mentálisan mérgező, mások életében vájkál, ítélkezik, mintha túlsúlyos, remélem, érted
júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ez ide. Én is sportolok, de ne legyek még a szabadidőmben is korlátozva ennyire..
júl. 19. 22:36
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak hiszed, hogy semmi szaga nincs, mert szívod azt a szart és érzéketlen rá az orrod...

Az iqosnak vagy minek konkrétan undorító szaga van... az elektromos cigiknek szintúgy...

Eleve nem akarunk semmilyen szagú dolgot szívni ami egy másik emberből jön ki.

Ha szívsz valami szart, akkor pont ott a helyed a dohányosok között.

júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Neked meg a sírban ha ennyire érthetetlen vagy
júl. 19. 22:52
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem én szívom a koporsószöget, hanem te...
júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ez olyan , mint például ha valaki szereti a tojásrántottát, de a főtt tojás szagát nem bírja, akkor miért üljön be főtt tojás evők közé?

Van itt a hozzászólók között, aki nem a nagy nem dohányos táborba tartozik?

júl. 19. 22:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!