Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 6-8 pablo snüssz megy...

Napi 6-8 pablo snüssz megy be, mire számíthatok a jövőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában nagyon megindult a snüssz fogyasztásom, napi 6,7,8 pablo snüsszt tömök gerelyre. Nem tudom letenni nem birom, amint leteszem fél napra remegek, szédülök, hányingerem van, nem birom letenni mert szerintem belehalok, ez napi 200mg nikotin rohadtul remegek, nagyon nem birom, egészségem szempontjából mire számíthatok a jövőben?

jún. 17. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapjáraton íngyulladás, fogpoblémák. 200 mg nagyon sok.
jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb ember ezt pfázza,hogy vigyázni kell a snüsszözéssel mert sokkal de sokkal addiktívabb mint a cigaretta.ennek ellenére sokan csinálják.
jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát kb 4 éve nyomom a Killát. Az utóbbi 2 évbe komolyabban. Múlt évben elhalt a jobb felső egyes fogam. De természetesen nem hagytam abba a süsszölést s most ott tartok, hogy a kezeltetett fogam elkezdett fájni és halvány kékesen elszineződni. Mindig ugyan oda szoktam rakni a párnácskát és a lé természetesen arra a fogamra szokott csurogni. Azt hiszem most kéne komolyabban venni a leszokást. Igaz egy kicsit későn, de remélem nem túl későn. 😲
jún. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Amúgy a pablótól behánytam, annyira sok a nikotin benne. Azaz volt egy kis nikotin mérgezésem.
jún. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy, egy klasszikus cigarettaszál tudtommal 1 mg nikotint tartalmaz, és aki napi 1 dobozzal betermel, azt már az átlag fölé, vagyis az erős dohányosok közé sorolják.

Na, te ennek betermeled a 10-szeresét!!! ami nettó mérgezés, semmi más.

Én azt javaslom, vegyél ki pár nap vagy egy hét szabadságot, vásárolj be sok kaját, mondd le a programokat és zárkózz be a lakásba. Az első néhány nap szar lesz, de a nikotint gyorsan ki lehet izzadni...

Vagy ez, vagy idővel enni sem fogsz tudni, mert nem lesz mivel.

jún. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha le akarsz szokni osztom az ötös kommentet. Meg a függőség társul egy másikkal. Pld ha gyors kajálás után jön meg a vágyad utána jobb, ha kerülöd ezeket a helyeket. Vagy gamelaz és úgy nyomod, akkor azt. Legalábbis egy darabig.
jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
*gamelsz
jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az 5-ös kommentelőnek, esetleg valaki tudna felelősséget vállalni értem? Mert azon gondolkodom, h kikötözöm magam 2 napra, és etetni kell, plussz ágytál, mert mondom fél nap után ha nem tömök be, embert is ölni tudnék 1 tömőért, az idegrendszerem totalisan tropa, nem kell mondani, h 10x viszem be tudom, ugy remegek ébredés után, mint a kocsonya. Valaki tudná ezeket vállalni?
jún. 19. 14:37
 9/10 anonim válasza:
100%
Embert nem ölnél és nem menne tropára az idegrendszered. Max ingerült lennél. Kellemetlen lenne. Az biztos. Zsibbadna az agyad. Meg ösztönösen mennél dohányboltba. Ezt én tudom. Nekem is ez a bajom. Még egy év után is elgondolkodnál azon, hogy újra elkezdenéd. Meg szokatlan lenne, hogy vissza térne a fáradtság érzet.
jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is ugyan ilyen voltam, 1 évig +még ittam is.


Az első hét kegyetlen szr lesz, utána pedig már azt se érted majd, miért nem léptel elöbb.


Kérd a családod vagy barátaid türelét és támogatását



Menni fog.


Nekem is ment.


Bízok benned.


Ha bármi konkrétabb tipp kell, bátran írj

tegnapelőtt 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!