Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinpárnát honnan lehet...

Nikotinpárnát honnan lehet rendelni? (új fajta legális "snüssz" dohány nélkül)

Figyelt kérdés
nem gyengét de nem is olyan erőset szeretnék, azért mert a cigit le akarom tenni fokozatosan

jún. 16. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Bemész a dohányboltba ...és veszel
jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem akarsz extrém erősset, akkor a dohányboltban is kapsz. Azok tökéletesen kielégítik az igényed.


Szerintem elsőkörben a Killával próbálkozz. Ebből van többfajta íz is. Ha ez gyenge akkor megpróbálhatod a Pablot vagy a Pablo minit. Ha erősnek éreznéd ott a zyn.

jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem is tudtam, hogy van dohányboltban... köszi
jún. 16. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Arra azért figyelj hogy sokkal addiktívabb mint a sima cigi
jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Dohányboltban simán lehet, nem ajánlom, de a te döntésed.
jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Olvasd el az egyik mai kérdést ugyanitt ,ebben a kategóriában.tanulságos kérdés ami jól leírja a snüsszözést
jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok, mostanában nagyon megindult a snüssz fogyasztásom, napi 6,7,8 pablo snüsszt tömök gerelyre. Nem tudom letenni nem birom, amint leteszem fél napra remegek, szédülök, hányingerem van, nem birom letenni mert szerintem belehalok, ez napi 200mg nikotin rohadtul remegek, nagyon nem birom, egészségem szempontjából mire számíthatok a jövőben?ez volt a kérdés.
jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

7es

Nyilvan komoly következményei lesznek. Időben segítséget kérni jó dolog, és ne félj. Kérj segítséget, fordulj pszichológushoz, vagy addiktológushoz. Segítséget kérni nem szégyen, belehalni már az.

jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
A 7es csak egy kimásolt kédés amit ma tették ki
jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

9es

Láttam en is, de azért leírtam.

jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!