Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipa "kiszűri" a THC-t...

A vizipipa "kiszűri" a THC-t a marihuana-ból, vagy a hatás megmarad?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Vizipipába füvet raksz semmi értelme, mert a pipán szén van és nem ég el benne a cumó, csak meleg levegő halad át rajta.Bongnál közvetlen lánggal égeted azért jó. VP-be meg ha belerakod jó nagy hülye vagy, akinek meg beüt az placebo.

VPben nincs elég hőfok hogy kiváljon a THC.

2010. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ne legyél ilyen okos légyszives...


Szerinted a vaporizerben - ami a LEGHATÉKONYABB módja a THC bevitelnek - hány fok van?


Megsúgom, 200 körül. Mivel 200 fokon már kipárolog a THC. A vizipipában 400 fok van, míg a spangliban 600 körül.

2010. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vaporizer arra való a vizipipa meg nem. És nekem tökmind1 hogy megsúgod hány fok van ott.. akkoris teljesen más elven működik a két dolog.Rakj csak füvet a vizipipádba, gyökér:D
2010. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
200 fokon meg párolog... szerinted ha a pára átmegy a pipán és a vizen mi marad belőle?semmi.
2010. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem tök mindegy mit hiszel, csak ne terjessz hülyeséget.


Tökéletesen működik a cannabis vizipipából.

2010. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ma 17:47


A THC egyáltalán nem oldódik vízben. Ha oldódna, akkor senki nem szívná, hanem megfőzné vízben és meginná.

Ahogy pl. olajban oldódik, ezért a medical marihuana-t nagyon sokszor étel formájában fogyasszák (varázssüti ismerős?)


Fail #2

2010. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sophia_Cherry válasza:

Az ízzó szén hőfoka kb 300 Celsius, tehát hiába nem közvetlen érintkezik a marihuána törmelékkel mégis be tud ütni. A tiszta THC füstött kb 200C-on nyerik ki vaporizerrel....de akkor már a vízipipa jobb, csak ott is óvatosan mert kezdők "túl szívhatják" magukat.

Üdvözlettel egy drog és toxikológus :)

2012. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

"A vaporizer a füvet olyan hőmérsékletre (kb. 200 fok) melegíti fel, amelyen az aktív hatóanyagok (THC) már eltávoznak belőle, de káros égéstermékek még nem keletkeznek, ennek majdnem tiszta THC tartalmú füst az eredménye. A jointok hatékonyabbak (magasabb THC/égéstermék arányt eredményeznek), mint a bongok, valószínűleg azért, mert a bongokban a víz a THC egy részét is "kimossa" a füstből. "

Nos ezt egy cikkből idéztem. Lényeg a lényegben hogy a víz bizony valamilyen mértékben megszűri a vizet és kevesebb lesz a THC.

2012. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Tudom hogy írtam egy hülyeséget a mondatban nem kell mondani.
2012. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zoza24 válasza:
látom itt sokan szakértök a fűvel kapcsolatban , jó sokan szívják akkor magyarórszágon is xd
2015. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!