Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek igazságos, hogy a...

Szerintetek igazságos, hogy a dohányzók miatt nekem is szívni kell a füstöt, és károsítani a tüdőm?

Figyelt kérdés

Pl. buszmegállóban (Ott még arréb tudok menni, HA épp nem a buszra állok sorba)

Vagy egyszerűen az utcán, ahol megyek hazafele, és egy öreg cigizik, és nem tudom kikerülni.

Vagy bárhol máshol az életben.

Ők cigizzenek, rombolják magukat tőlem, de ENGEM ne károsítsanak!!! Szerintem ez nagyon nem igazság.


2010. okt. 7. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

PErsze hogy nem az.


De mit tudsz csinálni? Semmit.

2010. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Igazságos,hogy nem vihetem a babámat az utcára a sok autós miatt,amikor sűrű szmog üli meg a várost? Ezellen még annyit sem tudsz tenni,mint a dohányosok ellen. Menj arrébb,és akkor nem száll rád a füst!
2010. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
a világ nem igazságos, ombre. hol olvastad az ellenkezőjét?
2010. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne bevezetni, hogy nyilvános helyen ne lehessen rágyújtani, hogy a saját lakásukat büdösítsék a dohányosok, ne olyan helyeket, ahová mások is járnak, akik esetleg nem bírják a füstöt. Én az asztmám miatt szenvedek sokat, sokszor van olyan, hogy elkezdek fulladni a füsttől még szabad levegőn is.
2010. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

nem az a baj, h dohányoznak, hanem hogy suttyó módon teszik.


nos, én is pöfékelek, de leginkább csak olyan helyen, ahol másokat nem zavarok.

mindig körbenézek, hogy van.e a közelben kismama, baba, kisgyerek.

általában kocsmában, vagy itthon gyújtok rá, ahol sok a nemdohányzó, ott hanyagolom a dolgot.

2010. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én odáig jutottam, ha fáradt vagyok, leülök a buszmegállóban és mellém ül valaki, aki rágyújt, úgy, hogy a füst telibe rám jön, odaszólok neki, hogy paraszt.Van, aki ilyenkor sem kapcsol, van aki igen, de az nagyon ritka. A baj, hogy nem is érzik magukon, hogy milyen büdösek, milyen büdös a bőrük, meg a szájuk.
2010. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha én odaszólnék nekik, hogy légyszíves oltsd el, még ki is röhögnének (9.-es vagyok)
2010. okt. 7. 19:19
 8/10 anonim válasza:
68%
a legtöbb ember tekintettel van másra,akad egykét tahóparaszt aki a megállókba,kisebb helyeken is képes rágyújtani illetve amit én kibszottul utálok ha egy baromfsz cigány felszáll a buszra és mindent eláraszt az ő cigi szaga.és nemtudod megmondani neki hogy legalább egy kicsit adjon magára mert azugye rasszismus lennede.meg amugyse: pécsen bevan tiltva,a legtöbben mégse tartják
2010. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez van!
2010. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jééé, eltűnt a tegnapi válaszom.......
2010. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!