Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a probléma a GLO-val?

Mi lehet a probléma a GLO-val?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vásároltam GLO terméket. Feltöltöttem maxra, majd kipróbáltam trópusos neoval.

Beleraktam, elpattintottam majd standard üzemmódon felhevítettem. Az első egy-két slukknál nem volt gond, éreztem rendesen az ízét. Utána viszont marha rossz, égett mellékíz keletkezett, elég büdös is volt. El se tudtam szívni, inkább hagytam. Ez kb ott keletkezhetett, ahol a cigi barna lett.

Mi lehet a probléma? Én rontottam el valamit (bár sok mindent ezen nem lehet szerintem), vagy a készülék rossz, esetleg ilyennek kell lennie?

Köszi előre is a segítséget :)



2021. szept. 17. 13:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi, hétfőn elintézem akkor.

Egyébként mire számítsak? Küldenek egy másik GLO-t, esetleg az adott dohányboltban letörleszthetem az árat?

2021. szept. 17. 20:08
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
visszautalják az árát bankszámlára
2021. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2021. szept. 18. 17:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Készülékhiba biztosan. Én és a munkatársaim nagyrésze átszoktunk glo-ra, legnagyobb probléma ami eddig volt az az hogy ha 4-5 szálat szívsz el egyhuzamba akkor túlmelegszik és várni kell vele. Égett ízt egyiknél se éreztem, szóval a termék a selejtes.
2021. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!