Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a probléma a GLO-val?

Mi lehet a probléma a GLO-val?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vásároltam GLO terméket. Feltöltöttem maxra, majd kipróbáltam trópusos neoval.

Beleraktam, elpattintottam majd standard üzemmódon felhevítettem. Az első egy-két slukknál nem volt gond, éreztem rendesen az ízét. Utána viszont marha rossz, égett mellékíz keletkezett, elég büdös is volt. El se tudtam szívni, inkább hagytam. Ez kb ott keletkezhetett, ahol a cigi barna lett.

Mi lehet a probléma? Én rontottam el valamit (bár sok mindent ezen nem lehet szerintem), vagy a készülék rossz, esetleg ilyennek kell lennie?

Köszi előre is a segítséget :)



2021. szept. 17. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat udv a klubban. A glo az ilyen undorito, legalabbis szamomra :D
2021. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet túl erősen nyomtad bele a neo-t
2021. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem nyomtam bele erősen.

Egyébként annyira nyomtam bele, ameddig tudtam. Vagy nem szabad annyira?

Egyszer a haveroméból szívtam, epres volt, de annak végig édes íze volt, nem éreztem semmilyen égett ízt

2021. szept. 17. 13:40
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért, mert a trópusi ilyen, az undorító, utána büdös a glo is, meg égett is az íze, kollégámnál is ez van. Más ízzel nincs ilyen problémája.
2021. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a GLO az ilyen, többek között ezért küldem vissza 14 napon belül. És akkor még örülj, hogy nem köhögsz és fulladsz tőle mint én.
2021. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
na az ilyenek miatt vittem vissza és vettem helyette iqost ami lehet drágább de semmilyen hasonló gond nincs vele
2021. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az áfonyásat sokan dicsérik, azzal még megpróbálom, hátha valóban csak a trópusival van a gond. Ha az is ilyen égett szar lesz, akkor én is visszaviszem.

2021. szept. 17. 16:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nekem a sima mentolossal is ugyanezek voltak a tapasztalataim
2021. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött össze.

Vettem áfonyásat, érzem az ízét, de megint jött az a büdös égett íz hozzá.. pedig elvileg ennek full édesnek kéne lennie.

Ezek szerint a készülékkel lehet valami, ha másnál mindegyik íz jó, valakinél csak nehány vagy semennyi.

Hétfőn viszem is vissza, full zsákbamacska, vagy jó lesz valakinek, vagy nem.. jó nagy amatőrizmus.

2021. szept. 17. 18:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj hogy vissza dohányboltban nem veszik, a telefonos ügyfélszolgálatot (0680296810) kell felhívnod, ill. a Glo klubban regisztrálva kell lenned ha jól emlékszem legalább 75%os profil kitöltöttséggel.

www.myglo.hu

2021. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!