Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tesztek, ha a buszmegállób...

Mit tesztek, ha a buszmegállóban 2 oldalról is fújják a füstöt az arcodba?

Figyelt kérdés
Engem rendkívül zavar a cigi füst, egy idő után a szemem is könnyezni kezd tőle. Mit lehet csinálni? Én valahogy igazságtalannak tartom, hogy én nem zavarom a másikat és mégis nekem kell arrébmenni 5 méterrel, hogy ne kelljen beszívnom más füstjét.
2010. aug. 22. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos ez a mai társadalom... nem tehetsz mást, el kell menned onnan :( én most voltam unokatesómnál kint németországban, ahol mindenki szinte szándékosan az arcodba fújja a füstöt...
2010. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 méteres körzetben nem is gyújthatnának rá. ezt mormold el az orrod alatt, persze elég érthetően, hagy hallják, hogy zavar. (azért az erőviszonyokat mérd föl, nehogy megüssenek)
2010. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Látványosan krákogni meg köhögni szoktam, de rendszerint nem veszik a lapot. Bunkók. Hidd el, nagyobb igazságtalanságok is érnek az életben.
2010. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ameddig nem dohányoztam engem is nagyon idegesített nem tudsz vele mit csinálni én mindig arrébb helyezkedtem hogy ne nagyon érjen a füst


így hogy a másik oldalon állok attól függetlenül egyetértek az antidohányosokkal én sose gyújtok rá olyannak a közelébe aki nem dohányzik

2010. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
villantsd ki a zsebkést
2010. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csak egyet szoktam ilyenkor tenni: rágyújtok én is xD :D <3
2010. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem, nagyon zavar, mert már sokszor volt olyan, hogy anyámék cigiszagot éreztek rajtam, pedig nem cigizek, csak a buszmegállóban rám fújták a füstöt! Egyébként volt már olyan, hogy rászóltam emberekre, hogy ne cigizzenek, mert engem zavar! 14/f
2010. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megprobalom én is nem egyfele, hanem kétfele fújni, de hidd el nem olyan könnyű, meg hülyének is néznek hogy forgolodsz minden kifúlyásnál
2010. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!