Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan nem érzik meg?

Hogyan nem érzik meg?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni a cigit,nem akarok rászokni csak 1 szálat h milyen. De állítólag a szülők megérzik rajtunk. Mit csináljak h azt az 1 szálat ne érezzék meg?parfüm,rágó,dezodor? Ti hogyan tüntettétek el magatokról a szagát?

15/f


Antidohányosok ne írjanak. Csak 1 szál,nem több,de lehet h még azt se szívom el hanem elnyomom.


2010. aug. 21. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha cigiznek ők is,akkor miért nem próbálsz meg tőlük kérni egy slukkot?Ha neked támadnának,akkor mondhatod,hogy direkt nem a hátuk mögött akartad kipróbálni,így korrektebbnek tartottad velük szemben.

35/n

2010. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi,jó ötlet de nem cigiznek :S


Kérlek mondjatok jó módszeretek h ne érezzék meg

2010. aug. 21. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elszívsz egy szàlat, várj egy óràt, ès csak aztán menj haza, de ebben az egy òràban sétàlj, hogy valamennyire kimenjen a szag. Ès ha hazaèrtèl moss rögtön kezet.
2010. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Séta közben beszélgessél is valakivel.Ugyanis az kevés,hogy a ruhád kiszellőzik,de a szádnak is ki kell.Márpedig az csak úgy tud sztem,ha beszélsz sokat:)Utána egy kis üdítő, vagy fagyi,vagy valami.Inkább több valami.(bár aki nem cigizik,annak hihetetlenül jó orra van a cigit megérezni)

És lehetőleg üljél mikor beleszívsz először:)Én kb18évvel ezelőtt próbáltam ki először,de tisztán emlékszek,hogy mennyire megszédültem tőle:)

Mindamellett továbbra is az első válaszomat tartom jó ötletnek.rokon sem cigizik?:)Akkor lehetne családi összeröffkor pl.

2010. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi,de jöhet még több válasz is
2010. aug. 22. 07:48
 6/11 PajkosPöttömPulóver válasza:

moss alaposan kezet és fogat, vagy rágó, és hagyd szellőzni a ruháid. mondjuk szerintem a ruhádból csak akkor dől a cigiszag, ha sokat dohányzol, vagy sok időt töltöttél cigifüstös helyen, pl szórakozóhely, kocsma, ilyesmi. én elég rég dohányzom, és már mindenféle trükköt kifejlesztettem, hogy ne ömöljön belőlem a cigiszag, gyakran mosok kezet, fogat, rágó, parfüm, intenzív illatú öblítővel mosom a ruháim, és a szekrényben úgy tartom őket, hogy finom illatú szappant rakok közéjük, ezek be szoktak jönni, még senki sem panaszkodott arra, hogy bűzlenék.

tudom most morc leszel, mert jön a hegyi beszéd, de emlékszem, hogy mikor először rágyújtottam, nagyon nem jött be, szédültem és hányingerem lett, de aztán valahogy a társaság hatására rászoktam, mindenki cigizett, mert mittudomén. próbáld ezt elkerülni, mert pár év után már nagyon nehéz leszokni, és nagyon mérges vagyok magamra, mikor mennem kel lépcsőn egy emeletet, vagy futni a busz után kicsit, és majd' kiköpöm a tüdőm, néha szabályosan rettegek, hogy egy ilyennél megfulladok.

2010. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 23. 19:33
 8/11 anonim válasza:
Miután elszívtad, először a szádba lesz kb 20-30 percig az íz de a kezeden 7-8 órág is maradhat! a kezedet dözsöld be alamivel aminek erős a szaga pl: valami féle füvek vagy valami, akármi! Dezodot meg ezek feltünő max a rágó nem ! Mert pl bemész a házba és egyből magadat fujkálod!
2010. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na,kipróbáltad? Milyen volt?
2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
még nem
2010. aug. 29. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!