Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon erős dohányos volt, de leszokott? Adna tanácsot nekem?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad? Mit tanácsolsz, hogy kezdjek bele? Sajnos nagyon erős dohányos nő vagyok, napi másfél doboz is elmegy és néha láncban. Szeretnék leszokni. Sikerülhet? Hogyan?
2010. aug. 19. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Le kell tenni és kész!

Barátom anyukája is nagyon régóta cigizett, aztán egyszer csak letette, azóta gyűjti a cigire való pénzt egy malacperselybe.

Nagypapám gyerekkora óta dohányzott, 80évesen szívrohama volt, utána dugiban cigizett, aztán a második szívroham után letette, most 84éves

2010. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem fokozatosan jó.

Én pl azt csináltam, hogy a kocsiban hagytam a cigit. Így mindíg le kellett mennem ha el akartam szívni egyet.

A lényeg hogy valahogy úgy intézd, hogy ne tudj olyan könnyen rágyújtani, és ha már nem bírod, akkor is csak egy szálat szívj el.

2010. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 EeJay válasza:
78%

Tapasz! Elhatározás! Én már leszoktam amikor meghallgattam Aller C. agykontrollos lemezeit, szerintem nagyon jók.

Így keresd: Allen Carr: Leszoknék a dohányzásról, de nem tudok.

Ismertebb magyar torrentoldalakon is megtalálhatod, mint a cd-t és a könyvet. Üdv.

2010. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Allen Carr könyv segített nekem is leszokni 11 év után. Itt megtalálod hangoskönyvben:


[link]

2010. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 margoz ***** válasza:

55éves nö vagyok,35évi dohányzás után tettem le a cigit,

Reggel ha felkeltem egyböl rágyujtottam,és már köhögtem is,slájm,meg a köhögési roham után már ugy undorodtam magamtól,és lelki szemeim elött azt láttam ,hogy is fogok én igy fuldokolva meghalni.Nem akartam ezt,és letettem,utána ha rá akartam gyujtani,mindig arra a borzasztó köhögésre gondoltam ,nem kell kisérletezni,te is eljutsz majd egy pontra,amikor szenvedés nélkül le teszed.Azota a férjem is le tette magától,és nevetve meséli hogy arébb megy a buszmegálloban ha mellette cigiznek,mert büdösnek érzi már.

2010. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tüdőrák diagnosztizálása csodákra képes...
2010. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második napja nem gyújtottam rá. Nem könnyű, de állandóan a hátrányára gondolok. 40 évig napi 1, vagy 1,5 dobozzal szívtam. Szerintem nem egyformák a tapasztalatok. Allen Carr könyve tényleg nagyon jó. Erős elszántság és kitartás, ami szükséges.
2010. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 psytom ***** válasza:
Édesanyám 23 évig szívott el napi 1.5 doboz piros multit...kapott egy könyvet ami megtanítja használni a tudatalattidat....nem hittem el eleinte....eltelt 2 hét és egyszer csak hányingere lett a cigitől...azóta sportol:)
2010. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF


Kedves 23:33 elárulnád a könyv címét? Nagyon felkeltette az érdeklődésemet.

2010. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha nem akarod letenni egyik napról a másikra, csökkentsd a mennyiségét - ezzel fokozatos leszokást tapasztalhatsz majd.


Pl. napi 1 doboz helyett szívj el 14-15 szálat,

majd minden egyes nap kevesebbet és kevesebbet.


Ezekkel eléred a célod! ;-) Remélem, érted. Sok sikert!!

2013. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!