Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vékony cigi fiúnak? Többi lent!

Vékony cigi fiúnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem vagyok b-zi , de otthon néha elszívok 1-2 szál cigit.Eléggé megtetszett a vékony cigi, gáz?
2010. aug. 7. 20:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vékony vogue pall mall style ilyenekre gondolok nagyon gáz?szerintetek a felsoroltak közül melyik a legfinomabb?
2010. aug. 7. 21:00
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
legfinomabb? mindjárt hányok....mitől lenne finom?
2010. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a vékony cigaretták szerintem kifejezetten nőiesek, úgyhogy gáz. Meg ha adhatok egy tanácsot, én is így kezdtem, 1-2 szál, aztán egyre több. Hónapokba tellett, mire sikerült leszoknom, nagyon megszenvedtem vele. Biztos, hogy ezekbe a cigikbe raknak valami anyagot, ami elősegíti a függőséget. Úgyhogy okosan.
2010. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én tizenéves koromban egy ideig mentolos Eve-t szívtam, sztem nem gáz csak egyedül legyél a biztonság kedvéért :D
2010. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
még annyit: már nagyon nem emlékszem ezekre a vékony cigikre, de én a fűszereseket szerettem jobban
2010. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én vékony cigikből csak a Kék Bondot meg a rózsaszín kocka alakú dobozos EVE-t szeretem.

Amugy sztem béna:D

18=L

2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vékony cigi...

Minden dohányos úgy emlegeti hogy női. De ha akarsz egy normálisat ami gyenge de mégis jó akkor Marlboro Silver/Flavor Plus. (nem slim)

2010. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
fekete marlboro vékony és jó(Y)
2010. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Cigitől sárgás spermád lesz, és kisebb orgazmusod is. Gondold meg mi számít jobban neked...
2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok 11 éves koromtól szivom amire nem vagyok büszke. ÉRzem is sokszor reggelente,hogy lehet ittlenne az ideje letenni. Egy dologtól viszont hányok. Ha egy férfi vékony cigit szív. Én már 3 éve veszem a dohányt persze jó minőségűt nem ezeket a fáradt 3.osztályú aljdohányt és mellé a rollpapirt és tekerem magamnak. Sokkal másabb igy dohányozni és sokkal élvezhetőbb. Az persze tény,hogy kérosabb is de ha én lennék te a vékony cigit max fogpiszkálónak...
2010. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!