Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok nagy része miért...

A dohányosok nagy része miért nem képes azt a vacak csikket a szemétgyűjtőbe dobni?

Figyelt kérdés
Mert még akkor is sokan a földre dobják amikor az orruktól 2 méterre van a szemetes.
2010. aug. 5. 03:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a kérdező,egyszer sem írt.Feldobott egy olyan témát,amin jót lehet veszekedni,a sok idióta meg be is dőlt:-).Gratulálok!
2010. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Bridget.88 válasza:


ennél nagyobb problémátok ne legyen :D istenem,ebből ekkora problémát csinálni.... :D de azt nem hiszem el h akik a dohányosok ellen vannak,h soha életükbe nem dobtak el szemetet az utcán...nézzen mki őszintén magába aztán lehet szídni a másikat...."


Gondolom bagós vagy te is, és te is eldobod ahol éred. Most meg jössz a demagóg szöveggel, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen! Nem igaz, hogy egyes embereknek nem lehet semmiért sem szólni, mert egyből visszatámadnak, ahelyett, hogy elismernék a hibájukat! :(((

2010. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Atlétikapályán a csikk, na az a bunkó, na meg a szotyis parasztok.
2010. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért, amiért azt se képes felfogni, vagy tisztelni, hogy sok embert zavar a füst belélegzése.
2010. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jelenleg kórházban vagyok, és itt cigiznek az ablak alatt egy csomóan, miközben kemoterápiáról lógunk le itt legtöbben.
2010. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Itt nálunk mindenki ide be az ablakunkba, szobánkba fújja a füstöt, ide büdösít. Mi ketten vagyunk egy egészpici szobába télen is kell szellőztetni és rohadtul zavaró, az, hogy hajnali 4kor fel kell kelni és be kell csapni az ablakot,(nekem nem kell felkelnem, mert szabin vagyok vagy bármi) mert komolyan mondom olyan tiszteletlenek. És hiába szólnék úgy elhúz mikor kihajolok, mint valami gyáva nyúl! Meg a tömegben bagóznak mikor várom a buszt és belefújja a pofámba! Na ezért van a dohányzás bírságolása egyre több helyen. Egyik fő ok a csikkek meg a nedohányzók leszarása! Tisztelet a kivételnek, mert szerencsére akadnak olyanok aki csak saját magukat károsítsák és tapintattal vannak a másikra. Nagyvárosban kataszrókális, kistelepülésen meg van hely odébbmenni. És sajnos, ha szól is neki valaki nekiáll ordibálni, hogy mer Ő itt lakik vagy, mert hova menjen.
2010. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert szeretnek mocsokban élni.

Még akkor sem a kukába dobja, ha az a ki**szott kuka ott van 5 kemény méterre!

2010. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
a füst belégzése káros? mennyi idióta...talán ha nem lenne annyi autó,gyár...stb a világon,akkor talán nem vékonyodna az ózon réteg....erre jöttök itt a bagóval? szánalmasak vagytok...komolyan azzal foglalkoztok h ki miért nem dobja el a csikket... :D :D :D
2010. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én sosem dobom el, de szerintem sokan azért dobálják szana szét, mert nincs elég szemetes, meg persze ezt nem büntetik, onnantól kezdve meg nem érdekli sajnos az embereket...
2010. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel az ózon, és az autók is zavarnak ha mellettem füstölnek.
2010. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!