Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok nagy része miért...

A dohányosok nagy része miért nem képes azt a vacak csikket a szemétgyűjtőbe dobni?

Figyelt kérdés
Mert még akkor is sokan a földre dobják amikor az orruktól 2 méterre van a szemetes.
2010. aug. 5. 03:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
nem értem én sem,dohányos vagyok én is de az ilyen emberektől frászt kapok.még ha nincs kuka a közelben azt mondom jó dobja el,de ha ott áll a kuka mellett miért nem bírja oda dobni
2010. aug. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Hát van olyan kerület, ahol büntetik, ott nincsenek is csikkek az utcán. Mindenhol büntetni kéne, hogy nem dobhatsz el semmilyen szemetet, például.

Bár akkor meg nem lenne munkájuk az utcaseprőknek :)

2010. aug. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek miért nem képesek a többi szemetet,flakon okat stb. szemétgyűjtőbe dobni? Szemetelő népség vagyunk,ennyi!
2010. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

ad 1: bukók

ad 2: lusták

ad 3: én mindig kukba dobom, vagy zsepibe csavarom


13/f

2010. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem több km-es távolságban lennének a kukák,akkor ez nem így lenne!Egyébként meg nem kell kiemelni külön a dohányosokat,mert aki nem dohányzik az meg a szemetet(papirt,zsepip..stb.nem tudja a kukába helyezni!
2010. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, ha nincs kuka, tegye egy zacskóba a zsebébe a következő kukáig. Oldja meg maga! Nehogy már a mi problémánk legyen a hülye lustasága! Legszívesebben felnyalatnám a sok trógerrel, aki eldobja!
2010. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Én is el szoktam dobi a csikket ahol nincs a közelben kuka!

Amúgy nagyon unom már a dohányosok ellen irányuló dolgokat. Azok ugye nem számítanak, aki a PET palackokat és egyéb dolgokat eldobja, ami egyébként kb. 500 év alatt bomlik le, a cigi csikk kb. fél év...

2010. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Én is el szoktam dobi a csikket ahol nincs a közelben kuka!

Amúgy nagyon unom már a dohányosok ellen irányuló dolgokat. Azok ugye nem számítanak, aki a PET palackokat és egyéb dolgokat eldobja, ami egyébként kb. 500 év alatt bomlik le, a cigi csikk kb. fél év..."


Én semmit nem dobok el! Viszont a buszmegállókban még sohasem jártam bokáig pet-palackok között, csak bokáig csikkek között, akárcsak a nemdohányzó játszótéren!

2010. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít. Én SEMMILYEN szemetet nem dobok el.


És egy csomószor látom, hogy egy területen semmilyen szemét nincs, csak csikkekkel van tele az egész.

Nem igaz, hogy nem tudja megoldani. Tegye bele egy zacskóba vagy tartson magánál a teli doboz mellett egy üreset is és gyűjtse abba és meg van oldva. Én sem hajigálom a taknyos zsebkendőket, mondván, hogy nincsen kuka. Könnyű erre fogni.

2010. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb problémátok ne legyen :D istenem,ebből ekkora problémát csinálni.... :D de azt nem hiszem el h akik a dohányosok ellen vannak,h soha életükbe nem dobtak el szemetet az utcán...nézzen mki őszintén magába aztán lehet szídni a másikat....
2010. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!