Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki szokott le a dohányzásról...

Ki szokott le a dohányzásról nicorette rágóval? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mennyire hatékony a rágót? Mennyire szinezi be a fogaimat? Légyszi írjatok tapasztalatokat.
2010. aug. 3. 11:12
 1/5 anonim válasza:
Én azt hiszem most nagyon büszkén válaszolhatok! Tizennyolc évig cigiztem naponta több mint egy dobozzal elszívtam most vagyok 32! öt hónapja nem szívtam egyetlen szálat se,és nem használtam semmilyen rágót meg semmi mást!Nekem elég volt hogy a gyerekeim megkértek hogy hagyjam abba mert sokáig akarnak velem lenni! Ha agyban nem döntöd el hogy igenis abba hagyod akkor szedhetsz bármit soha nem fog sikerülni!
2010. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. én csak fél évig cigiztem. és én 2 napja nemszívtam semmit. még nemkívánom annyira. csak kíváncsi voltam hogy a rágó mennyire hatékony. :D
2010. aug. 3. 12:58
 3/5 Suhanc72 válasza:
az csak placebo.
2010. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nem nem placebo, igaz én soha sem akartam leszokni, egyszer vettem egy doboz nicorette rágót (az erősebbet), és nem gondoltam volna de tényleg hat! szóval szerintem segít, ha a szándék megvan a leszokáshoz.
2010. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogakat nem szinezi be. Nem placebo. Nikotint tartalmaz, segít a leszokásban. Hatékony, ha előírás szerint használod.
2010. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!