Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom ennyitől?

Lehet valami bajom ennyitől?

Figyelt kérdés

Néha, a társaság miatt elszívok egy cigit, de nem tüdőzöm soha le csak szájba szívom.. Van hogy 1 héten 1x , de van hogy két hetente 1x.. Lehet valami bajom? Szájrákot kb, mennyi cigitől kaphatok?


14/L ..... :/


2010. aug. 1. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ettől fogsz akármit is kapni, hanem majd ha le is tüdőzöd, stb...
2010. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bajod lesz tőle. Amúgy meg furcsa hogy miket meg nem teszel a társaságodért. Én sosem tettem meg semmit semmilyen társaság kedvéért. Igaz le is morzsolódtak a haverok már 4 igazán jó barát maradt csak meg. De nekik így is jó vagyok, nem kell semmit tennem.
2010. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tizennégy éves vagy, mint én. Sztem ne cigizz, max nem leszel menőbb na és? Mondd, csak, harminc éves korodra úgy akarsz kinézni, mint egy negyven éves? Ha rákot nem is kapsz, de a cigi elképesztően tud ráncosítani. Sztem hagyj fel vele, ne tedd tönkre az egészségedet, míg fejlődsz.
2010. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tüdőzd le, mert bár így is-úgy is rákot kapsz de a szájrák hamarabb fejlődik ki, sokkal agresszívabb és a tüdő viszonylag ellenálló akár napi egy-két szálnál is.
2010. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaja figyelj ide nem elrettentésnek mondom de szájrákot 5-6 év alatt kaphatsz míg tűdőrákot 12 év max. dohányzás után. Sztem tűdőzd le de ne szívj olyan sokat mert rá fogsz kapni.
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne szívd egyáltalán, mert rászoksz, és rohadt nehéz leszokni!


egy dohányos

2010. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

www.butagyereklettem.hu

itt van táblázatba hogy milyen erősségű cigiből hány szál után alakul ki pontosan a szájrák és a tüdőrák

sőtt van egy kalkulátor is amibe beírod a dolgokat és kiadja hogy már rákos vagy-e

GONDOLKOZZ MÁR TEIS,ÉS MINDENKI AKI ILYEN SZÍNVONALÚ KÉRDÉST TESZ FŐL:SENKI SE TUDJA MEGMONDANI

NEM KLÓNOK VAGYUNK TELJESEN EGYFORMA KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT TENYÉSZTVE.

MINDNEKI MÁS.

2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!