Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lesz valami bajom, ha elszívom...

Lesz valami bajom, ha elszívom a régi cigarettákat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv! A napokban sikerült egy halom, (10-12 doboz) meglehetősen régi cigarettát találnom, 1950-60-as évek, sok ezek közül a 30-as évek beli is. Munkás, Kossuth, egyiptomi cigaretták, sok teljesen ismeretlen. Látszik rajtuk, hogy már nagyon régiek, a csomagolásuk eléggé szét van esve, bár néhány jó állapotban van, teljesen bontatlanok, fólia is van rajtuk. Egy két dobozt óvastosan kinyitottam, javarészt szűrő nélküliek, az illatuk is mintha kicsit dohos lenne.

Kérdésem: kíváncsi vagyok, milyenek lehetnek ezek a cigik ízre, erősségre, szívesen megkóstolnék egyet-egyet, és amelyik egész tűrhető állapotú, vagy egyben van, el szívnám az egész csomagot akár ha jó, még a nagyon régieket is. Lesz e valami bajom tőle, ha elszívom ezeket a csomag cigiket, vagy lehet csak az íze nem lesz a legjobb? Semmi bajom nem lesz?


előre is köszi!


2011. szept. 18. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább ádd el valami gyujtonek tuti sokat érnek mert hát elég régiek...:)
2011. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

amarha én leszarnám helyedbe,hogy lenne-e valmai bajom vagy sem én elszívnák egyet.

amugy hol találtad? :D

jó neked .. :)

2011. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívtam már 1975 ös cigit, hát igen olyan erős volt hogy majd befostam tőle, kemény volt. Én nagyapámék padlásán találtam pontosan az egyik gerendán volt rajta amit 75 ben csináltak XD ő ott felejtette én meg megtaláltam, fém dobozba volt, és mondta hogy az ő elveszített cigije és tokja, mivel ő már nem dohányzik mondta hogy nekem adja, és ha úgy gondolom kóstoljam meg. Igen kicsit ütős volt. Még maradt belőle 4 szál de azt tartogatom az utó kornak.
2011. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Gyűjtőket kérdeztem, nem mintha el szeretném nagyon adni, de azt mondták, ezek korántsem voltak ritka cigik, nekik is van ilyen a gyűjteményükben, 1-2 ezer forintot érne mind a 13 doboz. (megszámoltam)

Különben egy ház felszámolásánál találtam őket, az egyik fiókban voltak, a férfi megszállot gyűjtője volt. Sajnos sok már olyan állapotban volt, hogy ki kellett dobni, ezeket megmentettem, ezek nagyon jó állapotban vannak.

2011. szept. 18. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg eladni, egyszer élünk, és egy szálat nekem is postázhatnál ha van kedved:D
2011. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, ha pesti vagy, még személyesen is adhatok:D:D
2011. szept. 20. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, bizony ám Pesti vagyok:D és benne lennéj:D mikor hol? írj privet:D
2011. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok privátot írni, mert kikapcsoltad, kapcsold vissza, és akkor tudunk beszélni. :)
2011. okt. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!