Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányzunk? Most halál...

Miért dohányzunk? Most halál komolyan. Okokat akarok olvasni!

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

az elején csak kiváncsiság , aztán később azért , mert néha jól esik egy száll, később 2 száll, majd 3 ... majd már egy nap egy doboz is kevésnek tűnik , ami megdöbbentő, hiszen az első szállnál tiszta szarul van az emberek egy része . aztán már csak azért dohányzunk , hogy jól érezzük magunkat , mert cigi nélkül kevésbé tűnik barátságosnak és nyugodtabbnak az élet. szóval rászoktunk a cigire.

Amikor ezt hallottam , ful hihetetlennek találtam nemdohányzó létemre. de már 8 éve dohányzom. bárcsak elhittem volna! :(

Mindegy. Mindenki aki ezt olvassa és még nem gyujtott rá: Ne teddd léci , higgy nekem , megbánod majd . én se,m hittem el , az sem , aki nekem ezt először mondta . bár megváltoztathatnám a multat :(

2010. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
előző vagyok. 22/F
2010. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi összes tartalmas választ. Külön köszönöm a 13 éves csajszinak, nagyon intelligens lány lehetsz. És az az ember, aki az 1. oldal alján osztja az észt, hogy milyen szar ember vagyok, hogy ilyet kérdezek 'arctalan' emberektől, annak javaslom, hogy görgessen föl a lap tetejére és olvassa el a szlogent. Sajnos még mindig nem vagyok immunis az ilyen arrogáns megjegyzésekre, pedig jó lenne elengedni a fülem mellett...
2010. júl. 30. 10:33
 14/20 Diablo3 válasza:
80%
Én 26/F, és dohányzom. Engem megnyugtat, pl munka közben. De ha olyan társaságban vagyok, ahol mondjuk lányok vannak, és nem dohányoznak, akkor én sem gyújtok rá. Van hogy hetekig nem gyújtok rá, egyébként meg majd egy dobozzal elszívok egy nap. Most meg már azt érzem, hogy nem esik jól, de maga az érzés hiányzik. Mondjuk én mindig valamit ba...tatok a kezemmel. Vagy egy öngyújtó, vagy toll, stb. Talán a cigi is emiatt van. Nem tudom. Azt gondolom, hogy valami erős dolognak kéne történnie, hogy végleg leszokjak. Mondjuk gyerek, nem dohányzó barátnő, vagy ilyenek. Akkor letenném, de most nem érzem azt a kényszert, hogy megtegyem. Persze lassan az ára az lesz. De amíg jól keresek, addig ez nem nagyon érdekel. :(
2010. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

01:08 vagyok

Kérdező, pont ezért cigiznek az emberek amiért te jelentetted a hozzászólásomat a moderátornak, mert kimondtam azt ami vagy. Pusztán azért mert azt hiszik mindent megtehetnek és elvannak magukkal.

2010. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én nekem ez ilyen "szertartás" féleség.Mikor rágyújtok úgy érzem lelassul körülöttem az élet,és ellazulok.Mellesleg közösségépítő hatása is van :).

Viszont aki még nem szokott rá az ne is tegye,mert nagyon káros. :(

2010. júl. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 01:08as, én nem jelentettelek. Soha senkit nem jelentettem, de úgy tűnik valaki másnak sem tetszel...
2010. júl. 31. 14:55
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos idéo után azért, mert rászokunk... Hogy miért kezdjük, annak lehet több oka is... Az előzőeket kiegészíteném még eggyel: lelki problémák (depresszió, stressz, szorongás...). Én a depresszióm miatt kezdtem el rendesen (azelőtt csak nagyon ritkán, kb. 100 felajánlott cigiből egyet szívtam el). Akkor viszont én kértem. Rohadt jólesett. Ha hozzávesszük, hogy ennek gyakori ismétlése az önbántalmazást és az orvosi felügyelet nélküli nyugtaqtószedést hivatott csökkenteni, majdnem arra jutok, hogy még jó is volt. Aztán rájöttem, hogy ízlik. Aztán rájöttem, hogy fogyaszt. Aztán rájötten, hogy a szociális szerepében is van valami, mert azután, hogy elkezdtem, sokkal többet kommunikáltam másokkal, mint előtte. Aztán rájöttem, hogy rászoktam. Nagyjából ennyi.
2010. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nagyon tiltják azért, én kipróbáltam úgy 10 évesen, megvettem 1 dobozzal, elszivogattam őket, de am nem kelett. De lehet hogy annak is volt sok köze hozzá, hogy otthon csak azt láttam hogy szivják. Kipróbáltam, le nem tüdőztem mert akkor nemis volt jó, mart vagy valami hasonló, már nem emlékszem. szóval nekem nem kell, és a fiatalokat akik a suli előtt cigiznek lenézem, azthiszik, hogy menők, de szánalmasak :)

A kérdésre válaszolva pedig az emberi kiváncsiság - majd a beilleszekdés - és a fogyatékosság.

2010. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Miért van az hogy a sok antidohányos osztja a dohányosokat? Meg itélkeznek közben aztsem tudják hogy miről beszélnek mert csak azt látják/hallják hogy milyen veszélyes mind azthiszi hogy a fiatal dohányosok csak azért cigiznek hogy vagányabbak legyenek holott kummára nem mert ma már a vagányság nem a cigi függvénye. Ez a kérdés meg abszolút nemtartozik az antidohányosokra mert nemtudják miről beszélnek akkor minek kell másokat megbélyegezni azért mert dohányzik? Ezért vagytok lúzerek, nem azért mert nem cigiztek IQ bajnok banda... [bocs az OFF-ért]amugy azért cigizünk mert jó unaloműző és elősegítik a kapcsolat teremtést pl megkínálsz valakit azzal elkezdessz beszélgetni stb... és megtud nyugtatni ha idegesvagy
2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!