Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ugye milyen jó, hogy nem...

Ugye milyen jó, hogy nem dohányzunk?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Jó bizony! :D

Csak a passzív dohányzásra is figyeljünk.

2011. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És igazad van!!

2011. ápr. 1. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

"leszokás után is rákhoz vezethet a dohányzás" GRATULÁLOK!

most az a NÉHÁNY leszokni vágyó sem akar majd mert ígyis-úgyis könnyebben kialakulhat nekik :S

2011. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaj a kifogások!

Miért eddig azt hitték, hogy ha abba hagyják, már nem is lesz semmi bajuk? Mert az a sok kátrány amit addig szívott az nem okoz betegséget? Ha hamarabb abbahagyja kisebb rá az esély, hogy beteg lesz, de attól még lehet. Erről van itt szó!

2011. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is jobb cigaretta nélkül, több okból is.


• Nem vagyok büdös

• Nem szórom ki az ablakon a pénzem


Ez máris bőven elég lenne, de lehet még folytatni az érveket


• Egyre több helyen tiltják a dohányzást. Végül már mindenhol üldözni fogják a dohányost. Kell ez valakinek?


• Buszon tilos, repülőn tilos, vonaton tilos, étteremben tilos, orvosnál tilos, kórházban tilos, lépcsőházban tilos, közterületen tilos... ha megfognak, megbüntetnek.


• Kerülhet az ember olyan helyzetbe, hogy egyáltalán nem tud rágyújtani. Mondjuk kórházba, ahol több hétig fekszik és nem tud leszállni az ágyról. Bele fog kékülni a nikotin megvonásba.


• Egy rizikófaktort kiiktat az életéből, az jó. Marad még úgyis elég, ami tőlünk független, legalább attól próbáljunk megszabadulni, ami tőlünk függ. (Vagy amitől mi függünk).

2011. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar a legjobban, hogy én nem dohányzom, lassan 30 vagyok, és a saját családom (szülők) nem hajlandó megtisztelni azzal, hogy ha elmegyek hozzájuk, nem bagóznak egyfolytában. Ha a kocsimba ülnek, akkor sem bírják ki. És a legnagyobb gáz, hogy nekem rögtön megfájdul a fejem is a füsttől. Ezt is lesz@rják. Mikor nyaralni jártunk még együtt régebben, akkor kaja után, állandóan felálltak, és otthagytak az asztalnál, hogy menjenek bagózni. Reptéren is 20 percenként felálltak, hogy na akkor ők mennek és rágyújtanak.


Imádom őket, de szánalmasnak tartom, hogy ennyit nem bírnak ki, illetve képesek manapság is, - amikor már sehol nem lehet rágyújtani - külön sétákat szervezni a bagózásnak, vagy éppen beállni másik 20 bagós mellé egy 30nm-es helységbe, hogy rágyújtsanak. Én meg hazajövök tőlük, és bűzlök :)

2011. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Nemhiába mondják,hogy a dohányosok betegek,akaratgyengék,stb.

2011. ápr. 2. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de szerencsés vagy, ha nem kell szívnod, én rühellem a cigit, de rákos betegként szívnom kell a szomszédjaim füstjét.
2011. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló!Jobbulást kívánok!!!
2011. ápr. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!