Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12éves vagyok és már kipróbált...

12éves vagyok és már kipróbáltam a cigit egyszer. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
egy száltól nem.
2008. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze csak ha nem szoksz rá... :)
2008. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
lehet: rászoksz és erre költöd az összes zsebpénzed ráadásul ha ez fokozódik és az már nem elég akkor lopni kezdesz, persze nem azért mert te olyan vagy, de a cigaretta utáni vágy sok mindenre képes, ugyanígy van ez az alkohollal is...
2008. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1 száltól nem, de nagyon fiatal vagy ahoz, hogy cigiz. Inkább sportolj élvezd a gondtalan "gyermekkort", ráérsz még a felnőttek káros szokásait felvenni.
2008. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy száltól nem, de ne próbálgasd többször, én is mire észbekaptam már rászoktam, és azóta sem bírok leszokni róla. Na meg ha a szülők megérzik rajtad, akkor lehet bajod:D
2008. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
11 évesen próbáltam ki 13 vok és dohányzok azóta se tettem le.. nem tudtam egy száltol is rászoktam amikor elkezdtem letüdőzni. csak beszívtad és kifújtad vagy vettél rá levegőt? (letüdőzted)
2008. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ÚÚÚÚRISTEEEEN! Milyen világ már ez?! AZONNAL hagyd abba, vagy tönkreteszed az EGÉSZ ÉLETED!!!

A TE DÖNTÉSED, SENKI MÁSÉ!

[link]

2008. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzó ember légzőrendszerének a védekezőképessége lecsökken, mivel a légcsőben apró csillósejtek, -amelyek a szilárd szennyezőrészecskéket hivatottak a szájüreg felé továbbítani,- elpusztulnak. Ebből az következik, hogy az összes mélyre belélegzett veszélyes por(különösen az azbeszt és egyéb szilikátok-építkezések pora a veszélyes), -ami a levegőben mindenütt megtalálható kis mennyiségben- meg fog tapadni a tüdődben és daganatos elváltozásokat okozhat. A dohányfüst egyébként már magában különösen erős rákkeltő hatású.
2008. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
sajnos tüdőrákot kaptál, ha ilyeneket kérdezel ez egész biztos! orvoshoz ne fordulj már késő..
2009. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen... ha szájbabasznak kalapáccsal
2009. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!