Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy kb 2 hónapja...

Miért van az hogy kb 2 hónapja cigizek és a szürke és a kék cigiktől még mindig szédülök? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm nem is tudom....nikotin?kátrány?talán ezektől,de nem biztos...lehet túl sok a friss levegő neked, inkább húzz a fejedre ,egy zacskót,akkor jobban leszel...
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínűleg nem figyeltél oda suliban amikor arról magyaráztak hogy a cigi egészségtelen..
2010. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert megszoktad a gyengét nem?Én is dohányzok,fujjjj, tudom csúnya,nem vagyok rá büszke.Mindig a fehéret a leggyengébbet szívom és ha esetleg erősebbet szívok beszédülök.
2010. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha tudod,hogy szédülsz tőlük,akkor miért olyat szívsz?
2010. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Még egy párat leerőltetsz ésmár nem fogsz szédülni. Akkor elmondhatod, hogy olyan faxa gyerek vagy, hogy erőszakkal rászoktattad magad egy olyan halálos szenvedélyre, ami ellen minden porcikád tiltakozott, de ez valszeg amúgy is csak akkor fog neked mondani valamit, mikor a tüdőd kirohad, és aztután egy naaaagy gép formájában fog utánad gurulni mindenhová. Még a slózira is, és számolhatod a pittyegést. Tuti muri, megér egy pár szédülésrohamot.
2010. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha 2 évig nem tödőzöd jóhogy szédülsz!
2010. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!