Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A reggeli OLAJRÁGCSÁLÁS...

A reggeli OLAJRÁGCSÁLÁS hogyan méregtelenít? Próbálta valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 06:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Pár hetes olajrágcsálás után az eddigi izületi fájdalmaim csökkentek egy kicsit, - azt gondolom talán a méregtelenítés hatása. Lehet, hogy még korai ennek betudni, de mindenesetre folytatom...
2015. ápr. 14. 10:59
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor további sok sikert!
2015. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Mindenféle "méregtelenítés" baromság, városi legenda. Én a májamat és a vesémet használom erre. Mellékesen hogy a bánatban kerülne a szádba bármilyen nehézfém????? És ha tanultál volna egy kevés kémiát, tudnád, hogy a nehézfémeket nem oldja az olaj (a zsír sem). Minden természetgyógyász duma nagy százalékban kuruzslás és marhaság.
2015. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom miért akarjátok kijavítani. Észre kéne venni hogy megvárta azt aki egyetért vele és szépen megnyugodott. Sokan csak megnyugtatásért jönnek ide. Érdekes ez az oldal, nem? Főleg a bio/ezo/politika szekcióban vannak hasonló "bizonytalanul magabiztos" emberek.
2015. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Néha nem árt azért tárgyilagosan beszélni a dolgokról. Persze a bizonytalan magabiztos emberek sem kellőképp tárgyilagosak, pusztán csak korlátozottak sokszor, de ez meg nem kell, hogy a kérdezőt bántsa (nem is teszi szerintem)


Ha meg valaki mondjuk a hitében szeretne megnyugodni, akkor nem válogatás nélküli mindenféle vallású emberekkel kell beszélni, hanem hasonló hit követőivel :)


Ettől még szerintem érdekes most konkrétan az olajrágás kérdés, főleg, hogy jó tapasztalatok is vannak vele!

2015. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mindnyájan tudjuk mi a reggeli "szájszag". Ezeket a kirakódott anyagokat kioldja az olaj, egészen sűrű izé az amit kiköpünk.
2015. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezt akkor mondhatnánk el, ha valaki megmérné egy ilyen kiköpött olaj összetételét..


Mit old ki s mit nem.


A szájszag még a szájüregben este működő baktériumok másodlagos anyagcseretermékeinek eredménye is lehet. Nyilván egy fogmosás nem tisztítja ki igazán a szájat, csak a nagyobb ételmaradékokat. Akinek a szájflórája olyan, hogy cukrot rohaszt, az reggelre ébredhet jó kis ízvilággal. Szerintem a szájflóra összetétele eleve változékony, talán étkezéstől is függ ez is.


Én mostanában igyekszem jó leheletű lányokat megcsókolni, így gyűjtök egészséges baktériumokat a számba :D

(vicc)

2015. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem az OLAJRÁGCSÁLÁS-ról, mert amit kb. 10 perc olajzubogtatás után kiköp az ember, az nem olajszerű, (hanem egy fehér, sűrű, krémszerű valami,mint a tartármártás... lehet, hogy az olaj szuszpenziója a nyállal elkeveredve, vagy valami vegyi reakció?) nem értek hozzá, ezért kérdezem.
2015. ápr. 20. 11:10
 19/21 anonim ***** válasza:
45%

Oh, élelmiszermérnök kolléga? :)


Igen, szuszpenzió, az elég valószínű. Hogy még mi más van benne..? :)

2015. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

En egy honapja majgyulladast kaptam, nem birta a majam mar a sok merget, kiutesek leptek el a testemet es a nyelvemen fel centis (!) lekaparhatatlan feher reteg lett (emesztorendszeri betegsegek jele). Ekkor kezdtem el az olajhuzast. Felkeles utan fogmosas, utana 1 ek hidegen sajtolt olivaolajjal 10-15 percig oblogetes, zubogtatas, aztan ujra fogmosas.

A masodik napra teljesen eltunt a feher reteg a nyelvemrol, teljesen rozsaszin lett megint. Az olajhuzas elott napokig probaltam kapargatni, lemosni fogkefevel stb, de meg se mozdult.

A kiutesek 4 nap utan elmultak. Nem tudom, hogy az olaj nelkul is elmult volna-e, de mindenesetre nekem a lepedek eltuntetese nagyon latvanyos es meggyozo volt. Azota hetente 1-2x megcsinalom.

Az elotte verezgeto inyem verzese is megszunt, mintegy kellemes mellekhatas.

2015. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!