Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Pattanásokra szeretnék csalánt...

Pattanásokra szeretnék csalánteát inni. Milyen gyakran, mennyit és meddig igyam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A csalánteát én vértisztítóként szoktam inni, akkor kezdem, amikor holdtölte van, s 2 hétig iszom. Majd szünet.

Mindig herbatasakos teát veszek (sosem filtereset!), de ha esetleg otthon igazi csalánod van, az a legigazibb.

Anno Márokpapiban töltöttem 3 napot, ott ízleltem meg legelsőre az igazi csalánteát egészen más, mint a filteres...

2009. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát a első teától kezdve 2 hétig fogyasszam? Az tán nem számít, hogy holdtölte van, vagy nem; meg, hogy hogy állnak a csillagok stb... Egyébként hány naponta van hold-tölte -csak hogy később én is tudjam valamihez igazítani a kezdéseket. De a lényeg, hogy nem szabad folyamatosan fogyasztani.

És az baj lenne, ha minden nap fél liter-t innék? Ugyanis a termoszom fél literes, és akkor az úgy jó lenne, ha azt vinném a suliba.

Ja, és azon kívül, hogy a filteres rosszabb, attól még ugyanolyan a hatása, nem? Mert én itt lakom a városban, és hát nem igen van nekem itthon csalán...

2009. okt. 5. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a Bálintcseppek sorozatban csalánolajat is. Ez picike kis üvegcsébe van, napi 1 kiskanállal kell bevenni belőle. Reggel le is tudhatnád és egész napra készen vagy vele. Nekem jobban működött, mint a teázgatás. Az ára is elég baráti: 1500,- körül mozog és sokáig elég. Szintén núraszerűen kell fogyasztani.

De ha a pattanásaiddal vannak gondjaid, arra vannak sokkal jobb dolgok, mint a csalán. A csalán elsődlegesen a hajnak tesz jót, vértisztító.

2011. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!