Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A juh sajt es az orda paleos...

A juh sajt es az orda paleos etel-e?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 19:27
 1/7 poiu ***** válasza:
Nem igazán, mert tejtermék - attól én még megeszem :-)
2012. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oke:P koszi
2012. aug. 24. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
ja
2012. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami állattartáshoz köthető, az már nem paleolit, szerintem. Nehezen hiszem el, hogy az állatbőrbe bújt Cro magnoni v. neandertal-i megfejte volna az elejtett nőstény állatot, legyen szó bármiről.

A tejfeldolgozás már az állattartással jött be.

Egyébiránt ne légy dogmatikus, a sok szemét közül - amit ma eléd tárnak a polcok - szűrd ki a legszemetebbjeit (kóla, csipsz és barátai), majd szűrd ki azokat, amiket könnyen el tudsz hagyni (én pl. simán lemondok a lisztről és a tejről), igyekezz minél több húst és gyümölcsöt enni és mellette egy-két dolgot simán megtarthatsz... szvsz.

Én pl. mézet rakok a kávémba, néha eszem csokit, jégkrémet, de másfél hónapja nem eszem lisztet, tejet és 40 éves férfiként 190 centi magasan a 110 kilómból már 5 kiló elszállt.

Hozzáteszem, hogy élvezem ezt az életformát, nem hiúságból kezdtem hozzá... a vérnyomásomat próbálom csökkenteni.

Ha komolyan érdekel, keress rá Dr. Tóth Csabára, rendel több helyen is.

2012. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azert akarok atterni a paleos taplalkozasra mert cukorbeteg vagyok:( mi amugy is a sajat kertunkben termesztett gyumolcsoket es zoldsegeket esszuk, azokbol fozunk.. a juh sajt es az orda sem bolti hanem hazi. Azert kerdeztem ra mert a paleosok fogyasztjak a kemeny sajtokat..de mas tejtermekrol nem ir.
2012. szept. 11. 20:35
 6/7 A kérdező kommentje:
edesito szerkent en a steviat hasznalom, csepp formajaban
2012. szept. 11. 20:37
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor tovabbi kitartast neked:)
2012. szept. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!