Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha refluxom van, akkor a...

Ha refluxom van, akkor a lúgosítás segíthet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok ilyen téren?
2010. aug. 3. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én lúgosító diétát csináltam, pontosabban candida diétát, és 3 hónap után mentem el gasztroenterológushoz. Azóta nem lúgosítok, de jobban odafigyelek, mit eszek, meg persze refluxnál (kiderült ez a bajom) eleve oda kell figyelni bizonyos ételek kerülésére és egyebekre. Nekem speciel a lúgosítás alatt iszonyú gyenge lett az immunredszerem, ennek látható tünetei voltak. Sajnos ilyen étrendet nehéz összeállítani úgy, hogy a változatosságot is biztosítani tudd. Legalábbis súlyos pénzekbe (is) kerül.

Miután abbahagytam a diétát, helyrejött az immunrendszerem, és sokkal jobban érzem magam.

Jobbulást neked is!

2010. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az utolsó hozzászólótól kérdezném, hogy milyen ételeket eszel, és mit nem, mert én már teljesen össze vagyok zavarodva, annyi mindent olvastam?!

2010. aug. 25. 11:43
 13/13 anonim válasza:
salvus víz!!!! próbáld ki!
2010. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!