Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Szerintetek a zsúrlófű tea...

Szerintetek a zsúrlófű tea segíthet a felfázásomban?

Figyelt kérdés

nem biztos h jó a témakör,de hátha tudtok segíteni.

tegnap este ittam egy bögrével, nem nagyon vettem észre változást. ugyanúgy fáj a méhem vagy a petefészkem környéke úgy szurkál és nem jó

bár mintha enyhült volna...


2010. jan. 24. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
De bizony nagyon jó, egy csészétől még ne várj nagy változást. Igyál ma is két bögrével délelőtt és este is, de csak langyosan és kortyonként fogyaszd. Ha van cickafark teád azzal is keverheted.
2010. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és kell hagyni szünetet a a tea és az étkezés között?


mert épp iszom de 10p múlva reggeliznék.

2010. jan. 24. 09:17
 3/9 A kérdező kommentje:

ízesítés nélkül kell ugye?

úgy iszom áááh de kész vagyok tőle

nekem olyan íze van mintha egy marék füvet szedtem volna a kertből és teának megcsináltam :P

2010. jan. 24. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
igyál más folyadékot is(nem közvetlen utána) mert úgy még jobban tisztul a veséd(hugyutak).Jobbulást!
2010. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyél nyugottan,és izesitsd,mézzel
2010. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
melegvizes palackot próbáltad már? Amúgy állítólag a feketeáfonya szörp is jó rá meg a cickafark fű tea.
2010. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
UROGIN-tinktúra(gyógynövényekböl),gyógyszertár
2010. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szörp mindenféléből felejtős, nem sok hatóanyag van benne.

Vörös- vagy tőzegáfonya jó, nem engedi megtapadni a húgyutak belső falán a bacikat.

A zsúrló vízható, ami szintén ezért jó, menj csak sokat pisilni, és igyál sokat.

Sajnos ezek fűízűek, merthogy füvek:))))))

Én a cickafarkot szeretem, ízesítés nélkül, szép mocsárzöld színe van és jó gyulladásgátló. Ezek nem hatnak öt percen belül mint egy antibiotikum, de mellékhatásuk sincs ilyen adagban.

Az Urogin nem rossz ötlet, létezik egy Arany csepp nevű oldat, az is jó.

A felfázást meg legjobb megelőzni, tégy a cipődbe egy plusz rétegnek valami lapos talpbetétet, ezeknek a mai cipőknek marha vékony a talpa, és vegyél a ruha alá valami derékmelegítőt, láttam valahol valami trendi pamut anyagból is, én értem hogy a pocakvillantás szexi, de még hideg van:))

2010. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel-este igyal belole, napkozben pedig, csalanteat lehet, ami erositi az immunrendszert, En pl. csalant keverek zsalyaval, es mezzel edesitem, amikor megfazasra iszom, de egyebkent nem kell edesiteni.

Ulofurdot is keszithetsz, azis csodakat fog tenni: mezei zsurlo-cickafarkfu-csalan, ezt 2-3 napig lehet hasznalni.

jobbulast kivanok!

2010. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!