Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ott valami vagy higyjek...

Lehet ott valami vagy higyjek az ultrahangnak?

Figyelt kérdés

4-5 eve voltam ultrahangon, mert azt ereztem, hogy van valami a koldokomnel, valami pukli. Azt hittem, hogy ciszta, mivel elotte volt 2 jo nagy darab a petefeszkemen, ami erzesre hasonlo volt, bar az nyilvan nagyobb volt.

Megneztek ultrahangon, azt mondta a doki, hogy a gerincemet erezhetem, o nem lat semmit. Megnezte minden iranybol, de semmi. Nagyon vekony vagyok, meg van egy kicsi gerincferdulesem, de nekem ez akkor is bizart, hogy a hasamnal erzem a gerincemet.

Nem tudom, hogy amugy koldok szinten mar a belek vannak e, akkor szoktam erezni, mikor a hatamon fekszek, olyankor ki tudom tapogatni, a masik oldalt is van valami hasonlo de az valahogy megis mas.

Hasonfekvesnel sem zavar, a regi cisztamnal olyan volt, mintha egy kisebb labda lenne alam rakva.


Igaz elteltek evek, de ugyanugy ott van valami pukli. Nem valtozott semmi, nem nott nem valtozott, nem tudom, hogy az izmot erzem e egyaltalan vagy a beleket, vagy egyaltalan annak ott kene e lennie. Nem igazan szokott fajni, neha neha nyilalgat ha olyat eszek vagy lehet beszorul a levego, de elenyeszo a mennyisege es az erossege is.

Volt valakinek hasonlo? Erdemes lenne megegyszer megnezetni?

20/L



2018. máj. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg sérv, bár az jobban fájna,de nem árt megnézetni hátha mégis az.
2018. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahogy tapogatom azt erzem, hogy ott egy gombocban kemenyebb, de nem mindig erzem ezt se.

Ha serv azzal mit lehet kezdeni a kesobbiekben?

2018. máj. 23. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sérved van műtéttel tudják helyrehozni, de az ultrahang kimutatta volna, ha az van.
2018. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!