Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Higyjek a szemorvosnak, hogy...

Higyjek a szemorvosnak, hogy nincs zöldhályogom?

Figyelt kérdés

napok óta szivárványkarikát látok a lámpák körül és a szemem is bevolt vérezve tegnapelött,tegnap viszont a szemorvos alaposan megvizsgálta a szemem,többször mért szemnyomást is és kijelentette hogy nincs glaukómára utaló jel.ugye hihetek neki?Látta volna ha baj van??

más is lát esetleh ilyen szivárványt a fények körül akinek nincs ilyen baja?



2018. máj. 16. 22:46
 1/4 gazdagpeter2 válasza:
Szerintem menj el több orvoshoz a biztonság kedvéért ,de lehet igaza van.
2018. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami oka volt a tüneteidnek?Mit mondott az orvos? Irt esetleg szemcseppet?Azóta enyhült valamit?


Ha az orvos glaukómára arra gyanakodna visszarendelt volna további alkalommal is.

2018. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
84%
Üdv! Tudom hogy 3 éves a kérdés, viszont én is látok szivárványkarikákat nagyon enyhen, mikor belenezek az utcai lámpába, de környezetemből akit megkérdeztem, majdnem mindenki látott valamilyen szinten, szóval elképzelhető, hogy ez enyhén természetes. Voltam szemorvosnal is, viszont kizartnak tartotta hogy zöldhályogom legyen, a vizsgálat alapján. :) remélem minden rendben veled kérdező
2021. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia tudom régi kérdés, én is látok enyhén és most be vagyok pánikolva hogy nem e az. Mi lett veled azóta?
2023. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!