Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak ilyen gondolataim...

Miért vannak ilyen gondolataim? Sos.

Figyelt kérdés
Már az elején szeretném leszögezni, hogy ez mind nem abból alapul, hogy sok horrorfilmet nézek, mert életemben nem láttam még egyet sem. Szó... Néha olyanok jutnak eszembe, hogy milyen lenne felvágnom a barátaimat. Najó ez így talán picit durván hangzik (pedig sajnos igaz) szóval, fogalmazzunk úgy, hogy néha mikor ránézek egy barátomra, olyanok jutnak eszembe, hogy milyen lenne fájdalmat okozni neki. Ráadásul elegem van abból, hogy mindenki szeret (várom a kommenteket hogy inkább örülnék neki... De ha nem tudok?) Azt akarom, hogy engem is piszkáljanak. Hiába nézek ki direkt szörnyen, hiába teszek bármit, engem Valamiért nem bántanak. De én miért sóvárgom ennyire a fájdalom után??? Miért akarom hogy engem is megüssenek, hogy a szüleim szigorúak legyenek? Most komolyan miért nem tudok örülni annak, hogy mesébe illő életem van? Valaki segítsen. Mi ez? Miért akarom bántani a szeretteim, és én miért akarom hogy bántsanak engem?
2018. máj. 22. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És miotta tart ez?
2018. máj. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16/L és, nem tudom mióta... Nem olyan régóta lehetnek ilyen gondolataim
2018. máj. 23. 06:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt amit ide leírtál elmondhatnád egy pszichiáternek. Menj be a háziorvosodhoz és kérj beutalót
2018. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!