Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatosan ízzadok elegem...

Folyamatosan ízzadok elegem van már. Mit tegyek? MiraDry?

Figyelt kérdés

hyperhydrosis axillaris betegségem van,

évek óta ezzel szenvedek orvos a 800ft-s sondu izét ajánlotta ami egyáltalán nem használt csak kiszáritotta a bőröm.Drága dezodorok sem birják meggátolni a foltokat, szaga nincs.


Elhatároztam elég volt!

Mostani szezoni munkámból kifizetem a műtétett ami nagyon sok, de nem birom már ezt télen is csurom víz vagyok, sport közben 2x vízesebb vagyok mint más.


Érvágás műtét vagy MiraDry(500ezer ft) a jobb? Botox nem jó az elmulik a hatása plusz méreg.


28/N



2018. máj. 16. 18:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azota jobban utána nézztem és elvállalom, mert írásban garanciát vállalnak.

Budapesten.

2018. máj. 16. 20:51
 2/12 bettitesaciculi válasza:
Szerintem hatásos lesz , gondolom hintőport probáltad szoval nem is ajánlom, más nem nagyon hiszem hogy van ha hyperhydrosis axillarisod van , szerintem tényleg csak az orvosok tudnak segíteni, vagy ha nem max ők tudnak ajánlani valamit ami még segít.
2018. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egy ideget vágnak át ilyenkor, ha jól tudom a mellkas valamelyik részénél és ezáltal nem fogsz ízzadni annyit.

Más megoldás nincs erre a betegségre, max. tüneti kezelés, akármit teszel rá, vagy szedsz rá.

2018. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ebifal válasza:
Én megcsinaltattam a miradry kezelést. Elég fajdalmas, és nem 100% ez sem. Kevésbé, de izzadok és a szőrtelenítés része sem 100%.
2018. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 horika78 válasza:
A miradry kezelés után mennyi ideig voltak fájdalmaid, és az izzadásod kb. hány százalékára csökkent?
2019. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Engem is érdekelne a miradry kezelés. Esetleg te voltál már azóta?

Én úgy tudom 85-90%os a siker amennyiben nem vagy elegedett a kezeles vegeredmenyevel 3 honap elteltevel megismetelheto a kezeles de mar nem 490.000 ft hanem 245.000 ft a masodik kezeles.

Nos azt gondolom másodjara mar 100%osnak kell lennie. Bárkinek több infoja van a miradryjal kapcsolatban énis szívesen fogadnam.

2019. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyértelműen Miradry.Az Ormos Intézetben most akciósan csak 260 E.Én nemrég csináltattam és eddig jó az eredmény.
2019. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Megcsináltad? Én is gondolkodom rajta ,hogy idén kipróbálom. Aki használta és van tapasztalata írjon
2019. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg, megszuntek a gondjaim.
2019. máj. 1. 13:36
 10/12 Makkai Ildkikó válasza:

Mira dry vélemény! Másfél hete csináltattam meg! Azért is írok véleményt, mert itt netten megijesztik az embereket és majd nem meghátráltam! Itt Magyarországon két helyen is lehet! Mint mindenki szeret spórolni így én is a 260 ezres változatnál maradtam! Szerintem ismerős a diagnózis csúron vízes vagy! Én éjjel nappal stresz ide vagy oda meleg vagy hideg mindig!

Így határoztam el magam az ingyenes konzultációra ami meg is történt egy nagyon kedves Doktornővel! Majd rá két hétre eljött a nap! Mint minden páciens na kezdjünk véleményeket olvasgatni itt neten! Jöttek a csupa szörnyűségek hogy dagad igy ödéma halálos injekciók sorozata! Sírva félve menten a nagy napra amit a doktornéni észre is vett és el is mondtam! De bátraké a szerencse! Érzéstelenítéssel kezdik lidocainnal nem rosszabb mint a fogászati csak itt többet kapsz többször szúrnak! Én patikus vagyok így tisztában vagyok ha egyet beszúrnak és még újra töltenek kezd elzsibbadni így a többi nem vészes talán azt mondják a szülésnél ezerszer jobb! Olvastam itt olyat hogy a készülék égetett hát kb semmit nem éreztem meg is kérdeztem h biztos hatni fog? Kész is lettem 2 órára rá mert alaposak! Nagyon fontos elmondjam ha nem szánsz rá időt akkor lehet h ötszörösére dagad stb... JEGELNI HŰTENI KELL, de ezt el is mondják ha nincs időd ebben a három napban magadra akkor ne menj el mert ez egy kezelés ahol próbálják a kórságot megoldani, ha fáj a fogad utána még hasogat ha kifúrták! Vagy is jegelni kell! Minden órában 10 percet én patikusként fel turboztam és negyed óránként hűtöttem! Fájt de nem elviselhetetlen!! A szörtelenítésre fel is hívják a figyelmet hogy ez nem úgy van csak lassabban és ritkábban nő! A sikeresége függ hány kg vagy, az izom tömegtől! Többször elmondták hogy a sportolóknak lehet 2 kezelés is kell de az olcsóbb már! Hogy mi az eredményem? Még rettegek minden nap felhúzni egy más színű ruhát vagy a fehér köppenyem minden percben folyton figyeltem hogy mekkora a folt hát semmi sincs! Vissza adták egy nőnek a legfontosabbat az önbizalmát! El mondani is nehéz nem hogy leírni! Tudok dolgozni úgy hogy ne folyón rólam a verejték! Kínos ciki beszélni erről de ha most az én vélenényet épp olvasod és rászánod azt a 200 ezret minden megváltozik! Lehet hogy fájni fog de nem rosszabb egy fogászati kezeléstől plusz van fájdalomcsillapító amit patikusként ki is használtam hisz annak meg gyulladás csökkentő hatása is van! Örülök hogy elmenten az Ormos Intézetbe, mert nem akartam kés alá mellkas sebészetre feküdni! Megígértem hogy megírom a véleményem mert kissé félelmetes amiket olvastam! Előtti napokban rém álmaim voltak a beavatkozástól! De ha újra mennem kellene újra mennék! Még félek de kevésbé a ruháimtól! Ne hagyd magad megijeszteni

2019. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!