Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert novekedett meg az...

KETTILA kérdése:

Miert novekedett meg az alvásigényem?

Figyelt kérdés
Napi 17 orat simán alszok es ennek ellenere is fáradt/"kómás" vagyok egesz nap. Tegnap voltam vérvetelen, illetve vizelet vizsgálatot is csinálnak jovoheten lesz meg az eredmény. A háziorvosom ajanlotta ezt. F/17

2018. márc. 29. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Vashiány, pajzsmirigy-alulműködés, folyamatos stressz, "tavaszi fáradtság" = általános vitaminhiány, főleg C- és D-vitaminokból. Én ezeket tudom, de biztos lehet más is.


Azt nem értem, miért csak a jövő héten lesz eredmény, nálunk mindig megvan másnapra a lelet, sőt, mivel én emailben szoktam kérni, már aznap délután vagy este.

2018. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl. egyszerűen azért, mert növésben vagy, és most épp egy olyan fázisban, amikor gyorsabban növekedsz. De úgyis nemsokára kiderül, ne rágódj rajta.
2018. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!