Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömörös fejbôr ellen?

Pikkelysömörös fejbôr ellen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A belsőszervek gyógyítása.

De komolyan csak magánúton.

2018. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenèd bovebben letszives!
2018. márc. 22. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz méregdrága samponokra költeni akkor vegyél öko krémszappant nekem az elég szépen leszedi, na meg a jar is, bár az utóbbi nagyon szárítja a hajat.

Tudom furán hangzik de ezzel nagyon mást nem lehet kezdeni, én már 10 éve kínlódok ezzel a szarral

2018. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ajánlatom, bár azt tudni kell, hogy a pikkelysömör olyan szemét, hogy nincs rá általános recipe, ami egyiknek használ, az másiknak vagy használ, vagy nem.

Valamint azt is tudni kell, hogy a tünetek eltüntetése nyilván nem egyenlő a gyógyítással. Sőt, eltüntetés helyett inkább az elnyomás szót lehetne használni, mert sokszor az elnyomás megszüntetésekor kettős erővel vág vissza (ilyen tapasztalatokat tud szerezni, akinek napozástól nyáron elmúlik, vagy aki elmegy a Holt-tenger mellé).

Valamint azt is, hogy sok sömörösnek megvan már az a tapasztalata, hogy ami egy ideig használ, az aztán meg nem használ.

A kitérők után, a Bódi-féle fejbőrregeneráló zselé. Ha van hajlandóságod rövidre vágni a hajadat, hogy ne a holt szarura pazarold a drága matériát. És ha van türelmed másfél napig meleg helyen lenni, mert mondjuk háromszor kell bedörzsölni, és hagyni megszáradni - na meg elviselni, hogy a család rádnéz, aztán igen elhanyagoltnak lát :D . Ez nálam kb másfél hétre babafejbőrt varázsol. Másnál meg esetleg tovább, esetleg semmit sem használ, fentiek szerint.

2018. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a dùs hajambol nem nagyon maradt meg a hossza is elment meg a sürüsège ez a pikkelysömör miatt lehet?? Nektek hullik a hajatok tölle ???
2018. márc. 22. 18:19
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon hullik. Remélem nem leszek kopasz
2018. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!