Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem mindig ugyanezt?...

Miért érzem mindig ugyanezt? Meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés
Kedden mikor ültem a fürdőkádban éreztem hogy valami apró hideg dolog mászik le az arcomon-előtte pár nappal bekentem az arcomat contractubexel és csúnyán megégett egy foltba- és lehet hogy a hajamról jött le az a hideg vízcsepp. Ma is ugyanez történt. Éreztem hogy az arcomról valami pici dolog folyik le de olyan érzés volt mintha apró tűkkel szurkálnák. Csak az arcom bizonyos részén érzem ott vizesebb is a hajam. Most ugyan beteg vagyok lehet hogy azért érzem másképp a dolgokat is.És amikor oda tartom a kezemet akkor érzem azt a sok apró vízcseppet, mintha csak a csapból jönne. Onnan meg viszont érezném ha csöpögne. De az tény hogy ma azt az apró hideg szurkálást éreztem az orromnál a fülemnél és a szemem aljánál is. De őszintén szólva azt érzem mintha a fejem fölött csöpögne valami, de a fejem felett a fal van, az meg nem ázott be. Mikor reggel arcot mosok akkor nem érzem, de aztán este igen. Néztem a hajamat is hogy hátha abból jött de be volt kontyozva. Szóval nem tudom miért van ez az érzékcsalódásom vagy nem tudom mi, de nagyon megijeszt.
2018. márc. 15. 22:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Csak az arcom egyik részénél érzem. De éreztem az orromnál és a fülemnél is. Ott viszont a bőr nem égett meg. Mikor a kezemet oda tartottam éreztem azt a hideg szurkálást. Utána megtöröltem az arcom és utána nem éreztem. Ez mi lehet? Volt már valakinek ilyen?
2018. márc. 15. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!