Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fontos kérdésem van hozzatok,6...

Fontos kérdésem van hozzatok,6 éves korom óta tepkedem a szempillam és nem tudok leállni már voltam a pszichiátrián de semmit se segített kerlek valaki adjon valami tanácsot mert ebbe bele fogok örülni ha nem tudom abbahagyni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

"voltam a pszichiátrián de semmit se segített"


Hogyan tudnánk mi jobbat, mint amit az orvos javasolt? Csak azt kellene betartanod. De sztem mindenről le lehet szokni. Kábszerről, alkoholról, cigiről. Ez is csak elhatározás kérdése.

2018. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi történt a pszichiátrián? Úgy engedtek ki, hogy nem gyógyultál meg? Pedig ehhez szakember kell, lehet, hogy pszichológus is elég, akivel feltárjátok az okokat, a családi hátteret. Biztos, hogy meg lehet oldani, de csak egyedileg, nem általános módszer alapján.
2018. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért engedtek ki mert azt mondtak már jól vagyok pedig nagyon nem vagyis akkor jól voltam de mostmár megint visszaestek 16 éves vagyok 10 éve csinálom ez nem NORMÁLIS !!!!!
2018. febr. 10. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor felderítették az okokat? Volt pszichoterápia is vagy csak gyógyszer?

Gondolom, szorongás, önbizalomhiány. Keressetek egy klinikai szakpszichológust a szüleiddel. Az is jó lenne, ha eljönne a szerelem az életedbe.

2018. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudják az okot :/ most gyogyszereztem be magam de észre se vesznek utálom magam megfogom ölni magam holnap vagy később
2018. febr. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!