Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hogy ne figyeljek...

Mit tegyek hogy ne figyeljek mindig magamra?

Figyelt kérdés

Refluxos vagyok és kezdődő asztmám van. Gyogyszert szedtem illetve szedek is viszont nem erzem ugy hogy hatna. a refluxra mar elszedtem a gyogyszert(elfogyott). epp ez a problémám. folyton oda figyelek magamra hogy mikor eppen mim faj vagy szur meg ilyenek. mellkasi fajdalmam szokott lenni. neha mintha szedulnek, gyomor eges szinte rendszeres. fizikai munkat vegzek sokat hajolgatok es emelek. lehet az a problema hogy mar pont amiatt vannak ezek a tünetek mert folyton figyelem magam. egyebkent dohanyzok is. aggodom hogy a szivemmel is lehet valami. ekg-t csinaltak de koros elvaltozas nem talaltak. enyhe szivzorejem volt. ezek mellett eppen hogy normal erteken felul volt a triglicerin szintem. ezeket tudom magamrol mondani. mit tudok tenni hogy ne figyeljek folyton magamra. illetve szerintetek van komolyabb problemam. dohanyzas elhagyasa megoldana a problemat? 24/f

a valasuokat elore is koszonom!! :)


2018. márc. 11. 19:18
 1/1 A kérdező kommentje:
meg annyit hozza tennek hogy a testtartasom hanyag. es van mikor konkretan a szegycsontom faj. ezt altalaban akkor veszem eszre amikor nehezebbet emelek. viszont szoktam olyankor is erezni amikor epp csak fekszek. ezt ilyen szuro fajdalomnak mondanam.
2018. márc. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!