Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez?

Róbert dávid kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 4-5 napja megvagyok fázva,és azt vettem észre hogy rosszab a közérzetem,és máshogy érzem a kaja ízét meg ha dohányzom azt is. a dohánynak nagyon rossz ízét érzem ezért inkább rá se gyujtok, a kajának az izeit meg teljesen másnak érzem mint elötte. ez lehet a náthától?

2018. febr. 26. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, néha még az ízérzés is eltűnik, vagy a szaglás, de szinte minden betegségnél rosszul esik a cigi és az ételek íze sem olyan intenzív.
2018. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valami esetleg valami új gyógyszert? Nekem pl egy antidepresszánstól változott meg mindennek az íze :S
2018. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát 4 féle gyógyszert szedek,mert pszichiátriai beteg vagyok skizofréniával kezelnek. Abilify Maintena,Rivotril,sertralin,amitrex ezeket szedem. De mióta megkaptam a szurit azóta nem stim valami
2018. febr. 26. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor tényleg lehet, hogy a szuri miatt van (főleg ha nem régóta kapod, mert az elején szoktak főleg fura mellékhatások jelentkezni). Ha már régebbóta kapod ezt a szurit, akkor lehet, hogy tényleg csak a megfázástól van, ha nátha előtt nem vettél észre ilyen tünetet. Antipszichotikumok is okozhatnak ilyet néha. Ha nem múlik el, akkor említsd meg a kezelőorvosodnak. Jobbulást! :)
2018. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 hetente kapom,és ez volt a második amit megkaptam lehetnek még igyis mellékhatásai?
2018. febr. 26. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, de ha eddig nem érezted ezt a tünetet, akkor lehet, hogy tényleg csak a megfázástól van. A lényeg viszont, hogy mentálisan legyél jobban, az apró mellékhatásokat el lehet viselni, tapasztalatból mondom sajna.
2018. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!