Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy megszűnjön?

Mit tegyek, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdődött, hogy szorító érzést kezdtem érezni a torkomban. Mint amikor szorít a sál vagy a garbó. Voltam allergia teszten, föl-orr gégésznél, nyaki ultrahangon. Semmit nem találtak, minden rendben. A háziorvos a továbbiakban elküldött azzal, hogy "nincs ötlete" . Annyiban is maradt a dolog... pár hete ismét tapasztalom ezt a nyaki szorító érzést, és állandóan érzek váladékot a torkomban, ami miatt úgy csinálok mint aki horkol... azért, hogy felszakadjon a váladék. Nagyon zavaró, sokszor ijesztőnek is hat. Szerintem a stressz lehet rá hatással, de nem tudom mit tehetnék, hogy megszűnjön. Nem akarok nyugtatót szedni vagy ilyesmit, nem érzem úg, hogy szükség lenne rá, és egyébként sem akarok szedni rendszeresen ilyen gyógyszert. Mit javasolnátok?

2017. dec. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még akár pánikbetegség is lehet.
2017. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szóba sem került a dokinál... de ha erről van szó, akkor mi a teendő?
2017. dec. 20. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Refluxnál lehet fojtogató érzés és nyák is a torokban. Gasztroenterológusi vizsgálat is kellene.
2017. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyomorsavam nem szokott lenni, se égő érzés. Gasztroenterológus milyen vizsgálatot végez? Tehát mit néz meg vagy mit csinál?
2017. dec. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!