Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfáztam? Mi ez? Sos? 14\l

Felfáztam? Mi ez? Sos? 14\l

Figyelt kérdés

Az van,hogy három estét a főldön kellett aludnom,egy 1,5cm-es szivacson+2db pléden.

Nem fáztam,tök kényelmes volt.

Viszont ma mikor pisiltem volt egy hely ahol a szúrt a puncim.(bocsánat ez elég hülyén hangzik...)

De csak egy helyen.Gondoltam biztos kisebesedett valami miatt.De akkor mi volt az a jellegzetes szúró érzés??Vagy hogy működik ez a felfázás?Mert egyszer régen fáztam már fel.Még kisebb voltam.Nem emlékszem a részletekre,csak magára az érzésre!hogy szúrt,vagy csípett, és utáltam wc-re járni.

Valaki segítsen!!Nagyon félek!!!



Amúgy a Fiúk fel tudnak fázni?


2017. aug. 19. 22:09
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha felfáztam kb mennyi ideig tart??
2017. aug. 19. 22:11
 2/9 anonim válasza:
Lehetséges, hogy felfáztál, óráktól akár napokig is tarthat. Ne félj, semmi veszélyes.
2017. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az is lehet, hogy most éjszaka fáztál fel és nem akkor. Például nem volt rajtad takaró sokáig. 1-es voltam.
2017. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem!Mosz lesz az első este hogy nem a Földön alszok!Egyébként ez elmúlhat magától?
2017. aug. 19. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az fáj, ha pisilsz akkor el fog múlni magától, ha a hasad is fáj tőle akkor már jobb orvoshoz menni és ír ki rá valamit. De szerintem nem lesz gond. :)
2017. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huh kösz :))

És kb. Mennyi idő? Nem akarom a suli első hetét otthon ülve tölteni..

2017. aug. 19. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy addig tartana, akkor nagyon fájna. Nekem maximum 3-4 napig szokott fájni, de akkor is enyhül folyamatosan.
2017. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne fèlj! Velem is gyakran előfordul. Alhasra rakj èjszakára melegítőt.
2017. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg igyál sok folyadékot, plusz kamilla teát.
2017. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!