Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfáztam és 2 honapja tart....

Felfáztam és 2 honapja tart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindent ki probaltam, 5 antibiotikumos kezelesen vagyok tul,es meg mindig nem 100% os a gyogyulas. Gyogynovenyek szinte minden fajtajat ki probaltam. 22F Kerlek adjatok otletet ami bevallik a hugyuti fertozes ellen.

2016. febr. 14. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológián voltál már? Ha nem, szerintem ezzel érdemes lenne elmenned, ha ennyire tartós a felfázás, akkor félő a gyógynövények nem sokat érnek.
2016. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felfazni csak lanyok tudnak
2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség, nem csak a nők betegsége. Hajlamosabbak rá, viszont a férfiak talán jobban meg is szenvedik.

Urológián addig verd az asztalt, amíg nem csinálnak tenyésztést. Nem lesz kellemes, viszont csak így lehet kideríteni, pontosan milyen kórokozóval állunk szemben. Ha az megvan, arra lehet specifikus gyógyszert szedni.

Általában csak a tipikusakra tippelgetnek, adnak valami széles spektrumú antibiotikumot és kész. Alapvetően működik, de nem mindig.

Plusz a belső tisztítást se felejtsd el, igyál nagyon sok folyadékot (napi 3-4 liter még nem okozhat gondot, afölé már ne nagyon menj).

Plusz lehet értelmetlennek hangzik, de ha van párkapcsolatod, egy ideig mindenképp használjatok óvszert.

2016. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek nem irtam ki. Tenyesztettek a vizeletet E Coli bakterium van bennem. Mellesleg ha nem lettem volna orvosnal nem szedtem volna annyi antib.
2016. febr. 14. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt E. coli-m. Én Nolicint kaptam rá és maradéktalanul elmúlt.
2016. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!