Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 19 éves vagyok, nagyon sokat...

19 éves vagyok, nagyon sokat felejtek, néha meg kérdezem a barátaimtol hogy mit mondtam az előbb, egyre jobban felejtem el az emlékeimet, lehet pszichologiai oka?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Mondjuk én betudom annak, hogy annyi mindenen kattog az agyam, hogy nem tud mindent raktározni.
2017. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz ez komoly
2017. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz?
2017. máj. 4. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szétszórt vagy? Nem hinném, hogy 19 évesen olyan gondjain lennének mint a demencia vagy akár érszűkület stb ami megalapozza azt, hogy könnyen felejts.


Első körben én valami ginsenges készítményt javasolnék. Azok nagyon sokat tudnak segíteni. Esetleg próbáld meg tornáztatni az agyad. Pl memória játékok, rejtvények meg ilyenek.


Azok az emlékek amik nem annyira fontosak úgyis a vesztőben végzik.

2017. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat,

Nem vagyok szétszórt, most lesz a szakmai vizsgám, 1 hónapja volt a kis vizsga és 1x elmondtam tökéletesre a tételt, utána le kellett irnom is, de nem birtam bele kezdeni, mert el felejtettem, nem mondanám hogy izgultam, mert sokat tanultam rá és magabiztos voltam

2017. máj. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!