Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehetnek ezek a problémáim?

Mitol lehetnek ezek a problémáim?

Figyelt kérdés
Már egy ideje pontosan nem tudom miota hangokat hallok beszelnek hozzám ha tarsasagba vagyok akkor is hallom, olyan mintha valaki mindig figyelne minden lépésemett arnyakat latok es valamikor hozzám is ernek esténket eleg sokat kellek fel mert ugy erzem figyel valaki miota eze van sok embertol eltavolodtam azt mondjak magamba fordultam van mikor beszelnek hozzam az emberek van mikor egyszeruen nem tudok oda figyelni nem tudom mit kene csinalnom elege felek az orvostol es nem tudom mi válthatja ki ezeket

2017. márc. 12. 18:50
 1/3 anonim válasza:

Ez szerintem valami lelki problémára vezethető vissza.

Próbáld meg magadban eldönteni, hogy ez egy baromság, nincsenek ilyen hangok, nem beszél hozzám senki, nem figyelnek, stb.

Minden a fejben dől el.

2017. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

drogozol ?

am menj pszichologushoz beszelgess vele

esvkeruld az alkoholt es a koffeint is.

2017. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

nem drogozom semmi hasonlo

2017. márc. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!