Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Novemberben diagnosztizálták...

Novemberben diagnosztizálták nálam az epilepsziát, azóta 3 rohamom volt, gyógyszert szedek, szerintetek gyárba felvennének dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyárba, de szerintem szinte biztosan nem. Egy gyár általában balesetveszélyes hely. Tudom, hogy sok helyen kizáró ok az epillepszia, de biztosan van olyan is, ahol nem.
2016. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is nem reg diagnosztizaltak, azt mondtak, hogy kb egyetlen lehetoseg a foiskola/egyetem es valami ertelmisegi munkakor utana. Meg ha az orvos ugy is iteli meg, hogy dolgozhatsz ott, akkor is altalaban, ha megtudjak a betegseged, egybol elkudenek.
2016. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan súlyos az epilepsziád, akkor szakorvosi javaslattal elvileg dolgozhatsz szinte bármilyen munkakörben. (Nálam pl. ez a helyzet) Az már más kérdés, hogy a munkaadók többsége amint tudomást szerez a betegségről, kirúg. De nem kell elkeseredni. Próbálkozni kell, egyszer csak összejön a dolog :)

Egyébként ha az elmúlt fél évben voltak rohamaid, szerintem nem fognak engedni gyárban dolgozni. Én pl. vagy 10 éve vagyok tünetmentes, ezért merte aláírni a papírt a neurológusom.

2016. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
november óta nem volt hála istennek rohamom :)
2016. aug. 27. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!