Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérdésem a következő: Tahycard...

Kérdésem a következő: Tahycardiával élek kb.5 éve. Tudom, ez nem szívbetegség. Kb.4 éve betalock-ot szedek. Az utobbi 1 évben már 3×1-et. Folyt. Lent. Hozzászoktam a gyógyszerhez?

Figyelt kérdés

Tahycardiával élek kb. 5 éve. Tudom, ez nem szívbetegség. Kb. 4 éve betalock-ot szedek. Az utobbi 1 évben már 3×1-et, 50mg-os tablettából.

Úgy 3 hónapja tapasztalom, hogy a gyógyszer ellenére elég magas a pulzusszámom. Hetek óta ébredéskor 105-130/perc. Betalock bevétele után se megy 85 alá, estére meg mikor már pihenek, gyógyszer ellenére megint felugrik 105 fölé. Sokszor úgy érzem fulladok, mikor ennyire magas. Nap közben is sokszor nagyon magas a pulzusszám.

Utóbbi 2 hétben többször éreztem a bal válamból lafele sugárzó erős fájdalmat.

Kérdésem: Hozzászokott a szervezetem a gyógyszerhez, és ezért nem használ, vagy egyébb betegség állhat a háttérben?

Vállaszokat köszönöm. A helyesírásért bocs.



2016. aug. 3. 22:43
 1/2 anonim válasza:
Ez azért érdekes. Nekem két nap alatt levitte a béta blokkoló 70-80-ra a pulzusom 110-re! Fordul egy képzett kardiológushoz.
2016. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
110-ről
2016. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!