Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rák valójában Isten létének...

A rák valójában Isten létének bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Egész életemben agnosztikus voltam, mindig mindenhez kétkedve álltam hozzá, legyen az alternatív vagy mainstream.


A 21. században már olyan fejlettek vagyunk, hogy távoli galaxisokon fedezünk fel exobolygókat, nanotechnológiával gyártunk egyre több mindent, drónok, önvezető autók már a küszöbön vannak, 3D nyomtatással szerveket is tudunk gyártani és mégis kifog rajtunk egy olyan betegség, ami annyira random szedi áldozatait, hogy egyre nagyobb sötétségben tapogatózunk ahelyett, hogy egyre világosabb lenne minden.


Lehet hallani nagytudású emberektől, hogy "olyan, nincs hogy rák, többféle létezik így olyan sincs, hogy rák ellenszere".


Ezektől az emberektől kérdezem: Melyik rák az, amelyik nem sejtburjánzáson alapul? Mindegyik azon alapul. Tehát rák = káros sejtburjánzás.

Újabb kérdés: Melyik az a szerv az agyunkon kívül, ami irányítja a sejtburjánzást? Egyik sem, az agy felel minden egyes sejtünkért, bármelyik szervünkben is keletkezik bármi, az az agyra, mint központi vezérlőszervre vezethető vissza.


Brit tudósok naponta kutatják azt is, hogy milyen szerektől lehet az ember rákos. Ez is egy zsákutca. Amíg egyetlen ember is él atomsugárzás sújtotta területen és akár a 90 évet is megéli, amíg egyetlen alkoholista, dohányzó, elhízott vagy ezek kombinációjával bíró ember is megéli az öregkort és EKÖZBEN amíg egyetlen egészségesen táplálkozó, egészséges környezetben, jó levegőn élő, káros szenvedélyektől mentes, pszichológiai mentális problémáktól IS mentes, boldog, vidám, életigenlő ember is kap rákot gyerekkorban vagy fiatal felnőtt korban, addig minden ez irányú kutatás annyira értelmes, mint mikor összehasonlítjuk a Tejút-rendszert Mézga Gézával.


Miért nem azzal foglalkoznak, hogy valójában mi váltja ki a sejtburjánzást, miért hibázik a DNS? És hol van a Darwinista evolúciófilozófia az erősebb életben maradásáról, amikor sokszor pont a jól kifejlett egyedek azok, akik elhullanak és a csökevényes kis "selejtes" példányok, akik nemhogy a modellszakmában, divatszakmában, médiában, esetleg egy munkahely közép-felső vezetésében, de még sokszor magában a társadalomban sem érvényesülnek azok élnek meg 90 évet is?


Nem lehet, hogy magát az ideált (legyen akár nemi, akár kompetencia, akár sport vagy bármilyen alapon) is eléggé mellélőttük mikor bepozicionáltuk és valójában azok az életképesek, akik megélnek 90 évet egy Fukushima melletti faluban?



2016. júl. 16. 13:29
 1/6 anonim válasza:
"A leghitelesebb bizonyíték, hogy van odakint intelligens élet az az, hogy més sose próbáltak kapcsolatba lépni az emberrel." - Egy mesterséges intelligencia, 2016.
2016. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És hogy jön ehhez isten?
2016. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

'Újabb kérdés: Melyik az a szerv az agyunkon kívül, ami irányítja a sejtburjánzást? Egyik sem, az agy felel minden egyes sejtünkért, bármelyik szervünkben is keletkezik bármi, az az agyra, mint központi vezérlőszervre vezethető vissza'


Ez nem igazán igaz :D

2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3 as vagyok


''EKÖZBEN amíg egyetlen egészségesen táplálkozó, egészséges környezetben, jó levegőn élő, káros szenvedélyektől mentes, pszichológiai mentális problémáktól IS mentes, boldog, vidám, életigenlő ember is kap rákot gyerekkorban vagy fiatal felnőtt korban''


Ennek genetikai alapja van. Ha a szülőben (leegyszerusive) 'elromlik' egy adott gén akkor benned se lesz jó, hajlamosabb lehetsz rákra..

2016. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Előző kettöt en irtam.


'És hol van a Darwinista evolúciófilozófia'


Az ember nincs evolúcióban és egy ideig nem is lesz.... Addig nem amíg te a boltban meg tudod venni a kaját, amíg van pénz, amíg van modern orvostudomany stb...


ui : az inkább evolúcióbiológia

2016. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az érzékenység örökletes lehet, környezeti hatások, egyéb.

És egy dolog még amit hajlamosak elfelejteni ebben a hirtelen jólétben ami az emberiségre zúdult. (Hogy meddig nem tudni.) Az ember átlagéletkora még 50éve sem volt ilyen magas sőt a középkorban 40-45év volt az átlag.

Az egy nagy marhaság, hogy azt terjesztik a médiákban, hogy 80 meg 90 év. Marhaság. Ez a betegség pedig esősorban az életkor előrehaladásával van összefüggésben.

Ugyanis a sejtek reprodikciója folyamán egyre több másolási hiba keletkezik. Véleményem szerint sajnos tudatosan.

2016. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!