Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekő? Nagyon félek!

Vesekő? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Már korábban is megfordult a fejemben, egyrészt, mivel apukámnak is volt, nemrég kórházban is volt vele, és tudtommal örökölhető a hajlam, másfelől, előfordult, hogy "éreztem a veséimet". Nem tudom másképp kifejezni. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy kialakulhatott, mivel sajnos, sokszor túlzásba vittem különböző vitamintabletták fogyasztását. Most viszont sokat ittam, és észrevettem, hogy bár vízszínű a vizeletem, pirosas részek is voltak, véres volt. Ez mit jelent? Nagyon félek, láttam apukámon, milyen durva volt a vesegörcs, én nem akarom azt átélni. F/18

2016. júl. 14. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy felfázás is okozhatja, de ilyen időben nem tartom valószínűnek. Nagyon nem akarok ma estére még egy vesegörcsöt... :(
2016. júl. 14. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz és mond el neki mik a panaszok valoszinü vizeletvizsgálatot rendel el vagy beutal korházba vizsgálatra
2016. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha vesekő lenne, és már attól véres a vizelet, az nem azt jelenti, hogy a vesékből már távoztak az esetleges kövek, és már nem kell fájdalomtól tartanom? :/ Bocsi, csak nagyon kicsi a fájdalomküszöbön.
2016. júl. 14. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A "felfázást" baktériumok okozzák nem kell hozzá még hideg se. lehet holyaghurut vagy vesegyulladás is biztosat csak az orvos tudna mondani
2016. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta már kétszer voltam pisilni, és átlátszó, nincs benne vér. Legalábbis szabad szemmel látható nincs.
2016. júl. 14. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A panaszaidat hátterében sok minden lehet.Menj orvoshoz minél előbb!
2016. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!