Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek a betegségektől? 17 F

Félek a betegségektől? 17 F

Figyelt kérdés
Félek a betegséketől,és most benyeltem egyet. Egy évben egyszer vagyok beteg, és akkor is csak egy kis megfázás. Tegnap éreztem, hogy ráz a hideg, befeküdtem a barátnőm mellé az ágyba, nyugtatgatott, hogy nem vagyok beteg. Az éjszaka majd megsültem, a hideg rázott, bepánikoltam, erősen, szaporán vert a szívem. A szívbetegségtől félek a legjobban, ezért ez még rá tett egy lapáttal. Az éjjel egy percet nem aludtam, fáj a nyakam, picit duzzadt oldalt, és a szemem is fáj, ha mozgatom. Most nincsen lázam, csak hőemelkedésem, de nagyon félek, hogy meghalok. Tudom viccesen hangzik, de én ezektől rettegek. Szerintetek lehet komolyabb bajom van?

2016. jún. 20. 11:30
 1/3 anonim válasza:
A szívbetegségre egymillió az egyhez esélyed van. Nekem baloldalt a bordámnál szúrt elmentem orvoshoz ő mondt h ilyen idosen semmi esely arra h szívbetegségem lenne vagy akar szírohamom. 19/f
2016. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi bajod, pár nap alatt meggyógyulsz. A betegségektől való félelemmel viszont biztosan foglalkoznék a helyedben valahogy, mert ez így nagyon nem jó.
2016. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Már nincs lázam se,és kezdek jobban lenni.
2016. jún. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!