Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fáj a vesekő zúzás?...

Mennyire fáj a vesekő zúzás? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Holnap megyek ilyen zúzásra, mert több kövem is van. Nagyon félek, hogy fájni fog, meg hogy kényelmetlen lesz és véletlen elmozdulok stb.
2015. febr. 22. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell elmenni , facsart citromlevet vízzel , almaecetet , narancsokat fogyassz sokáig . Hagyd el a tejterméket , húst és sós készítményeket .
2015. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló ne írj hülyeségeket


"Hagyd el a tejterméket , húst és sós készítményeket ."


Igen? És ha épp olyan tartalmú a veseköve ami nem függ össze a hússal akkor mi van? ;)


A gyümölcsök nem fogják a vesekövedet kivinni.


Ne félj. Gondolom már elmentél, de akkor, ha más esetleg ugyanilyen helyzetben van akkor:


A vesekő zúzás nem fáj. Olyan mintha pici kis tűkkel szurkálnának, de ezt fokozatosan teszik. Tehát egy alacsony fokozatból megy felfele és egyre erősebb lesz, de hozzászokik a bőröd is mire már erős fokozatba lesz. Sőt fájdalomcsillapítót is kérhetsz. Én szinte aludtam közbe, nekem olyan volt, mint az otthoni kézi maszirozó. :)

2015. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!