Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves vagyok, és körülöttem...

20 éves vagyok, és körülöttem mindenkinek tiszta az arcbőre, sajnos nagyon megküzdök a mitesszerekkel/pattanásokkal. Valami 100%os mód? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot kipróbáltam már, de az apró bőrszínű gennyel telt dudorok(mitesszerek) nem tűnnek el. Főleg a homlokomon, szám alatt az államon, és az arcomon vannak. Az orromon a fekete aknék jönnek elő. A feketeszappan volt a leghatásosabb, de ez is csak 30%osan. Régóta használom, ez bizonyult a legjobbnak, de nem tünteti el őket. :( Irattam fel a dokival differin gélt, nekem a bőrgyógyász által felírt differin semmit sem használt, a gél elvileg jobb. Van valami tuti módszer, ami használatától eltünnek?
2016. júl. 8. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy a mellkasom, és a hátam, vállaim is mitesszeresek. Nem a fekete, hanem a bőrszínű mitesszerekkel van tele :(
2016. júl. 8. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Tiszta arcbőrt akarsz?

Mosakodj

2016. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az első válaszolóval ne tőrödj. Úristen. Minek válaszol az ilyen?

A pattanás meg a mitesszer kialakulása rendes higiénia mellett is elofordulhat!


Ketszer voltam nagykezelésen kozmetikusnál.. rosszabb lett.


Még én se vagyok kész teljesen. Rogos az út az odaig, hogy szep legyen az arcom... :(


szepsegreceptek.hu weboldalt ajanlom szeretettel. Tele van sok hasznos cikkel, meg termékeket is ajánl. Nekem segített, amit innen vettem át.

2016. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, azt is érdemes lenne lecsekkolni, hogy allergiás vagy-e valamire, lehetőleg kajára. Én novemberben csekkoltattam le, mert 19 évesen még mindig emberméretű pattanásaim voltak, és kiderült, hogy sajnos laktózra, gluténre, diófélékre jönnek elő... Meg annyira a cukrot sem szereti a bőröm... Amióta ezeket elhagytam és a cukrot limitáltam, szépen javul. :)
2016. júl. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézz utána a neem por, ill.olaj hatásainak, esetleg a derminaxot, ha nem használtad.

De a dolog nem olyan egyszerű fekete-fehér. Sok tényezője van. Én felkeresnék egy alternatív bőrgyógyászt.

2016. júl. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Első válaszoló, szerintem többet mosakszom mint Te, tisztábban tartom a bőröm. Tudod, semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz az én esetemben sajnos.

Bőrgyógyászt mindenképp felkeresek, de sajnos már kettőnél voltam, elintézték annyival, hogy krémeket írtak fel, amik persze sajnos nem használtak egyáltalán. :(

Az allergiára gondoltam én is... ehhez elég egy allergiateszt? Nekem az semmit sem mutatott ki..

2016. júl. 9. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
A mitesszereket az égvilágon semmilyen kence nem fogja eltüntetni. Menj el kozmetikushoz aki kinyomkodja.
2016. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!